+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Vajinismus Tedavisi Van

Vajinismus Tedavisi Vanda nerede yaptırılır

 

Vajinismus Tedavisi Van

Vajinismus Tedavisi Van. Vajinismus cinsel ilişki esnasında  vajen kasları dediğimiz alt taban kaslarının kontrol dışı kasılması ile vajen girişinin daralması ve cinsel ilişkiye izin vermemesidir.

 

Vajinismus hastalığının tedavisinde profesyonel yardım almak gerekir. Doğru tedavi metodları uygulandığında vajinismus tedavi başarı şansı %100 dür. Vajinismus tedavi merkezimize Doğu Anadolu illerinden Van , Hakkari , Bingöl ,Muş ,Siirt, Bitlis, Erzincan , Elazığ, Malatya, Erzurum’ dan başvuran hastalar olmaktadır.

 

Ankara dışından gelen hastalarımız için konaklamada yardımcı olmaktayız. Hastalarımızın büyük çoğunluğunun tedavisi 2 günde geri kalanının da 3 günde tedavisi sonlanmaktadır. Hastalarımızın hemen hepsi 2-3 günde tedavi olabileceğine inanamamaktadır. Ancak kendileri de aynı sürede tedavi olabildiklerinde sonsuz bir mutluluk yaşarlar.

 

Vajinismus Tedavisi Van, Vajinismus Mektupları

 

Şimdi size Van ‘dan tedavi için gelen 2 günde tedavisi sonlanan bir vajinismus  hastasının mektubunu paylaşmak istiyorum.

 

‘’Şimdi bu mektubu okuyan vajinismus hastalarına , benim de sizin gibi ilk geldiğimde tedirgin, kendime güvensiz olduğumu söylemek  istiyorum. Ama daha içeri girer girmez beni o kadar güzel karşıladılar ki kendimi hiç yabancı gibi hissetmedim. Esra  hanım ve ekibi çok sıcak ve güler yüzlü ve samimi idiler. 6 senelik evliydim ancak hala cinsel ilişkide bulunamamıştım. Nasıl olacaktı da iki günde tedavi olacaktım aklım almıyordu.

 

Ama daha ilk gün tedavinin %80 ninin bittiğini söyledi doktor hanım. O kadar mutluydum ki bu duyguyu ancak siz de yaşadığınızda anlarsınız. İkinci gün tedavi bitmişti. Aslında tedavi süresine bakarsak sadece 1.30 saat sürmüştü.Eşim bakışlarımın ,yürüyüşümün bile değiştiğini söyledi. Gerçekten kendime güvenim atrmıştı. 6 senedir işimde, evimde ,gece ,gündüz ,uykuda ,uyanıkken hiç aklımdan çıkmayan derdim birden kayboldu. Çok pişmanım çok daha önce tedavi olmadığım için. Esra hanım ‘a nasıl teşekkür etsem bilmiyorum. Hayatımdan ,mutluluğumdan akıp giden koskoca altı yıl, her gün akan gözyaşlarım. Şimdi bunlar çok uzak geliyor. Sizin de bu duyguları yaşamanızı çok isterim. Kendinizi doktor Esra hanma emanet edin. Söylediklerini yapın gerisi kolay. Hiç korkmayın.’’

 

ÖZET olarak vajinismus tedavisi için en önemli olan tedaviye karar vermektir. Böylece tedavinin aslında %50 si bitmiştir. Vajinismus tedavi merkezimize adımınızı attığınız an tedavi başlar. Hızlandırılmış tedavi programı ile 2- 3 günde tedavi sonlanmaktadır.

 

 

MUTLAKA OKUMALISIN! Vajinusmus Tedavisi Adana

 

Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.