Telefon:

0312 235 33 11

Mobil:

0 530 626 98 89

Adres:

Mithatpaşa Cad. 51/2 Çankaya/ANKARA

Vajinismus Tedavisi Van

Vajinismus cinsel ilişki esnasında  vajen kasları dediğimiz alt taban kaslarının kontrol dışı kasılması ile vajen girişinin daralması ve cinsel ilişkiye izin vermemesidir.

Vajinismus hastalığının tedavisinde profesyonel yardım almak gerekir. Doğru tedavi metodları uygulandığında vajinismus tedavi başarı şansı %100 dür. Vajinismus tedavi merkezimize Doğu Anadolu illerinden Van , Hakkari , Bingöl ,Muş ,Siirt, Bitlis, Erzincan , Elazığ, Malatya, Erzurum’ dan başvuran hastalar olmaktadır.

Ankara dışından gelen hastalarımız için konaklamada yardımcı olmaktayız. Hastalarımızın büyük çoğunluğunun tedavisi 2 günde geri kalanının da 3 günde tedavisi sonlanmaktadır. Hastalarımızın hemen hepsi 2-3 günde tedavi olabileceğine inanamamaktadır. Ancak kendileri de aynı sürede tedavi olabildiklerinde sonsuz bir mutluluk yaşarlar.

 

Vajinismus Tedavisi Van, Vajinismus Mektupları

Şimdi size Van ‘dan tedavi için gelen 2 günde tedavisi sonlanan bir vajinismus  hastasının mektubunu paylaşmak istiyorum.

‘’Şimdi bu mektubu okuyan vajinismus hastalarına , benim de sizin gibi ilk geldiğimde tedirgin, kendime güvensiz olduğumu söylemek  istiyorum. Ama daha içeri girer girmez beni o kadar güzel karşıladılar ki kendimi hiç yabancı gibi hissetmedim. Esra  hanım ve ekibi çok sıcak ve güler yüzlü ve samimi idiler. 6 senelik evliydim ancak hala cinsel ilişkide bulunamamıştım. Nasıl olacaktı da iki günde tedavi olacaktım aklım almıyordu.

Ama daha ilk gün tedavinin %80 ninin bittiğini söyledi doktor hanım. O kadar mutluydum ki bu duyguyu ancak siz de yaşadığınızda anlarsınız. İkinci gün tedavi bitmişti. Aslında tedavi süresine bakarsak sadece 1.30 saat sürmüştü.Eşim bakışlarımın ,yürüyüşümün bile değiştiğini söyledi. Gerçekten kendime güvenim atrmıştı. 6 senedir işimde, evimde ,gece ,gündüz ,uykuda ,uyanıkken hiç aklımdan çıkmayan derdim birden kayboldu. Çok pişmanım çok daha önce tedavi olmadığım için. Esra hanım ‘a nasıl teşekkür etsem bilmiyorum. Hayatımdan ,mutluluğumdan akıp giden koskoca altı yıl, her gün akan gözyaşlarım. Şimdi bunlar çok uzak geliyor. Sizin de bu duyguları yaşamanızı çok isterim. Kendinizi doktor Esra hanma emanet edin. Söylediklerini yapın gerisi kolay. Hiç korkmayın.’’

ÖZET olarak vajinismus tedavisi için en önemli olan tedaviye karar vermektir. Böylece tedavinin aslında %50 si bitmiştir. Vajinismus tedavi merkezimize adımınızı attığınız an tedavi başlar. Hızlandırılmış tedavi programı ile 2- 3 günde tedavi sonlanmaktadır.


WhatsApp Bilgi Hattı