+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Vajinismus Tedavisi Sivas

Vajinismus Tedavisi Sivasda Nerededir

 

Vajinismus bir cinsel uyum sorunudur. Vajinismus hastalığını yaşayan kadınların çoğu eşlerini  severek evlenirler. Ön sevişmede hiçbir sorun yaşamazlar. Ancak cinsel birleşmeye sıra gelince yapamazlar. Tedavi geciktiğinde cesaretler kırılır, eşler arası ilişkisel boyutta problemler başlar, kadın ve erkekte başka cinsel fonksiyon bozuklukları da başlar. Bu yüzden tedavi gecikmeden yapılmalıdır.

 

Ankara‘daki  vajinismus tedavi merkezimiz  konumu gereği ulaşımı kolay olan bir yerde bulunur. Ankara  Türkiye‘nin başkenti olduğu için ülkenin her yerinden her türlü ulaşım aracı vardır. Bu yüzden de merkezimizde birçok ilden gelen vajinismus hastalarının tedavisini yapmaktayız. Konaklama ile ilgili hastalarımıza yardımlarımız bulunmaktadır.

 

Vajinismus Soru ve Cevaplar

 

   Sizlere Sivas’taki vajinismus sorunu yaşayan bazı hastalarımızın bizlere yönelttiği soruları cevaplamak istiyorum.

Soru:

‘’Merhaba. Ben 2 senelik evliyim. Ancak hala bakireyim. Size tedavi için gelmek istiyorum ama eşimin işinden izin alması çok zor. Sadece ben gelsem tedavi olabilir miyim?’’

 

Cevap:

Merhaba. Vajinismus tedavisini sadece kadınla da yapabiliyoruz. İl dışından tedavi için gelen birçok hastamızdan aynı talebi duyuyoruz. Erkeğin tedaviye katılması kadını olumlu yönde etkiliyor. Çünkü vajinismus erkek ve kadın arasındaki cinsel uyum sorunudur. Merkezimizde vajinismus tedavisinde sadece cinsel birliktelik hedeflenmez. Çiftlere bundan sonraki cinsel hayatı için cinsellikle ilgili doğru  bilgilendirmeler de yapılır. Bu yüzden en azından bir gün erkeğin de tedaviye katılmasını öneririz.

 

Soru:

‘’Merhaba ben Esma.3 senelik evliyim. 1 yaşında bir çocuğum var ancak hala eşimle cinsel ilişkide bulunmadım. Nasıl gebe kaldım hiç anlamadım. Vajinismus hastası olduğumu kimse bilmiyor. Hele bir de çocuk olunca kimseye bu durumu anlatamadım. Çok mutsuzum. Tedavi için gelmek istiyorum. Fiyat ile ilgili bilgi almak istiyorum.

 

Cevap:

  Merhaba Esma hanım. Kadın dış genital bölgesine meninin boşalması ile gebe kalınabilir. Sizin gibi pekçok kadının gebe kaldığına şahit oldum.  Vajinismus tedavisinin fiyatlandırılması vajinismus hastalığının derecesine göre değişir. Vajinismus derecesini belirleyebilmek için jinekolojik muayene yapmak gerekir. Jinekolojik muayene tamamen ağrısız hiçbir alet kullanmadan sadece  gözle bakılarak yapılan bir muayenedir.

 

Sevgili hanımlar vajinismus tedavisi için lütfen geç kalmayın, tedavinizi ertelemeyin. Tedavinizi  geciktirdiğiniz  her zaman mutluluğunuzdan çalınan zamandır. Bunu asla unutmayın.

 

Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.