Telefon:

0312 235 33 11

Mobil:

0 530 626 98 89

Adres:

Mithatpaşa Cad. 51/2 Çankaya/ANKARA

Vajinismus Tedavisi Konya

Konya Ankara’ ya yakınlığı nedeniyle vajinismus tedavisinde tercih edilir. Tedavi en fazla 3 gün sürer.Önemli olan vajinismus hastasının kendine ve cinsel terapistine güvenmesidir.    Vajinismus tedavisinde   merkezimizin  tercih edime nedenleri nelerdir?

 

**Merkezimiz  Kızılay’da olduğundan Türkiye’nin her tarafından; Konya, Eskişehir, Çorum, Çankırı, Bolu, Düzce, Tekirdağ, Samsun, Artvin, Van, Diyarbakır… ulaşım kolaydır.

**Merkezimize başvuran vajinismus hastalarımıza  konaklama ile ilgili yardımlarımız olmaktadır. Vajinismus tedavi merkezimize yakın anlaşmalı otelimizde uygun fiyata konaklama mümkündür. **Merkezimizde vajinismus hastalarımız için rahat, huzurlu, sıcak, samimi bir ortam hazırlarız.

**Merkezimiz  hijyen ve sterilite kurallarına uygun olarak çalışır.

**Merkezimizde cinsel terapist ve kadın doğum uzmanı olarak bayan kadın doğum uzmanı çalışmaktadır. Tüm personel  ve hemşireler bayandır.

**Merkezimizde vajinismus tedavisi  bilişsel ve davranışsal terapi metotları kullanılarak gerçekleştirilir. Bize başvurmadan önce başka merkezlerde tedavi denemeleri olan vajinismus  hastaları oldukça kaygılı ve  kendilerine güvenlerini kaybetmiş olarak gelirler. Ancak tüm hastalarımız merkezimizden başarı ile ayrılırlar.

**Merkezimizde asla parmak egzersizi kullanmamaktayız.

**Vajinismus tedavisinde amacımız sadece penis vajen birlikteliği değildir. Vajinismus tedavisinde yapılan bilişsel terapi ile bundan sonraki cinsel hayatın haz verici olması konusunda da eğitim verilir. Sevgili vajinismus hastaları tedavinizi geciktirmeyin. Kendinize inanın. Bu sorunu çözebilirsiniz. Vajinismus tedavisinde başarı %100 dür. Şimdi size Konya’dan merkezimize başvuran bazı hastaların mektuplarını sunuyorum.

Vajinismus hastalarından mektuplar

‘’Merhaba ben Konya’dan İclal. Esra Hanım ve ekibine çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Ben 3 senedir evliydim. Bir türlü cinsel ilişkide bulunmayı başaramamıştım. Bir kez bir psikologa gittim. Bana parmak egzersizleri verdi. Ben cinsel bölgeme dokunamıyordum bile nasıl parmağımı sokabilirdim vajinama. Yapamadım tabii ve sonraki seanslara gitmedim bile. Esra hanım parmak egzersizi yaptırmıyoruz deyince gelmeye karar verdim.

Geldiğimde beni Senem hanım ve Zeynep hanım çok iyi karşıladılar. Çok güler yüzlü ve içtendiler. 2 günde kurtuldum bu dertten. Ne söylesem yetmez. Sadece teşekkür edebilirim. Esra hanım ve ekibine mutluluğumu borçluyum. Ben güvendim siz de güvenin derim. ‘’Ben Konya dan geldim tedavi için 7 aylık evliyim. Evliliğimin ilk gecesinden sonra balayına gittik. İlk gecede yapamayınca heyecan dedik, önemsemedik. Ama balayında da aynı şey oldu. Daha balayındayken araştırmaya başladık internetten.

 

Esra hanımla telefonla görüştüm. Çok nazik ve ikna ediciydi. Hiç üzülmememi döndüğümde 3 günde çözeceğini söyledi. Gerçekten 3. gün eşimle birlikte olduk. Eşim de ben de inanamadık. Nasıl olmuştu hiç acı duymadım, hiç panik olmadım. Herşey için çok teşekkür ederim. Sizleri hep sevgi ve minnettarlıkla anıcam .’’


WhatsApp Bilgi Hattı