+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Vajinismus Tedavisi Konya

Vajinismus Tedavisi Konyada Nerede Yaptırılır

 

Konya Ankara’ ya yakınlığı nedeniyle vajinismus tedavisinde tercih edilir. Tedavi en fazla 3 gün sürer.Önemli olan vajinismus hastasının kendine ve cinsel terapistine güvenmesidir.    Vajinismus tedavisinde   merkezimizin  tercih edime nedenleri nelerdir?

 

**Merkezimiz  Kızılay’da olduğundan Türkiye’nin her tarafından; Konya, Eskişehir, Çorum, Çankırı, Bolu, Düzce, Tekirdağ, Samsun, Artvin, Van, Diyarbakır… ulaşım kolaydır.

 

**Merkezimize başvuran vajinismus hastalarımıza  konaklama ile ilgili yardımlarımız olmaktadır. Vajinismus tedavi merkezimize yakın anlaşmalı otelimizde uygun fiyata konaklama mümkündür. **Merkezimizde vajinismus hastalarımız için rahat, huzurlu, sıcak, samimi bir ortam hazırlarız.

 

**Merkezimiz  hijyen ve sterilite kurallarına uygun olarak çalışır.

 

**Merkezimizde cinsel terapist ve kadın doğum uzmanı olarak bayan kadın doğum uzmanı çalışmaktadır. Tüm personel  ve hemşireler bayandır.

 

**Merkezimizde vajinismus tedavisi  bilişsel ve davranışsal terapi metotları kullanılarak gerçekleştirilir. Bize başvurmadan önce başka merkezlerde tedavi denemeleri olan vajinismus  hastaları oldukça kaygılı ve  kendilerine güvenlerini kaybetmiş olarak gelirler. Ancak tüm hastalarımız merkezimizden başarı ile ayrılırlar.

 

**Merkezimizde asla parmak egzersizi kullanmamaktayız.

 

**Vajinismus tedavisinde amacımız sadece penis vajen birlikteliği değildir. Vajinismus tedavisinde yapılan bilişsel terapi ile bundan sonraki cinsel hayatın haz verici olması konusunda da eğitim verilir. Sevgili vajinismus hastaları tedavinizi geciktirmeyin. Kendinize inanın. Vajinismus Tedavisi Ankara alanında yaptığı başarılı çalışmalarla bilinen kliniğimiz yüzlerce kadının bu alanda ki sorununa çözüm olmuştur.Bu sorunu çözebilirsiniz. Vajinismus tedavisinde başarı %100 dür. Şimdi size Konya’dan merkezimize başvuran bazı hastaların mektuplarını sunuyorum.

 

Vajinismus Hastalarından Mektuplar

 

‘’Merhaba ben Konya’dan İclal. Esra Hanım ve ekibine çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Ben 3 senedir evliydim. Bir türlü cinsel ilişkide bulunmayı başaramamıştım. Bir kez bir psikologa gittim. Bana parmak egzersizleri verdi. Ben cinsel bölgeme dokunamıyordum bile nasıl parmağımı sokabilirdim vajinama. Yapamadım tabii ve sonraki seanslara gitmedim bile. Esra hanım parmak egzersizi yaptırmıyoruz deyince gelmeye karar verdim.

 

Geldiğimde beni Senem hanım ve Zeynep hanım çok iyi karşıladılar. Çok güler yüzlü ve içtendiler. 2 günde kurtuldum bu dertten. Ne söylesem yetmez. Sadece teşekkür edebilirim. Esra hanım ve ekibine mutluluğumu borçluyum. Ben güvendim siz de güvenin derim. ‘’Ben Konya dan geldim tedavi için 7 aylık evliyim. Evliliğimin ilk gecesinden sonra balayına gittik. İlk gecede yapamayınca heyecan dedik, önemsemedik. Ama balayında da aynı şey oldu. Daha balayındayken araştırmaya başladık internetten.

 

Esra hanımla telefonla görüştüm. Çok nazik ve ikna ediciydi. Hiç üzülmememi döndüğümde 3 günde çözeceğini söyledi. Gerçekten 3. gün eşimle birlikte olduk. Eşim de ben de inanamadık. Nasıl olmuştu hiç acı duymadım, hiç panik olmadım. Herşey için çok teşekkür ederim. Sizleri hep sevgi ve minnettarlıkla anıcam .’’

Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.