+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Vajinismus Tedavisi Çorum

Vajinismus Tedavisi Çorumda Nerede Yaptırılır

Vajinismus Tedavisi Çorum

Vajinismus Tedavisi Çorum .Vajinismus sorunu Türkiye’nin her yerinde ve sosyokültürel olarak her kesimde görülür. Ülkemizde her 10 kadında 1 kadın vajinismus sorunu yaşamaktadır. Bu  oran  oldukça yüksektir aslında. Ülkemiz gibi kapalı toplumların hastalığıdır vajinismus. Bu kadınlar utançtan kimseyle paylaşamazlar bu durumu. Eşlerine karşı suçlu hissederler kendilerini. Hayata karşı kaygılı, endişeli, depresif duygular içindedir. Kendilerine özgüvenleri oldukça  düşüktür. Hem özgüven kaybından hem de başarısızlık  korku nedeniyle vajinismus tedavisine başlamayı sürekli geciktirirler. Bu yüzden vajinismusa erteleme hastalığı da denir.

 

Vajinismusun en önemli nedeni ilk cinsel ilişki öncesi arkadaş ve akraba çevresinden duydukları abartılı ve kötü cinsel deneyim öyküleridir. Hatta bu öykülerin bir kısmı kimin başına geldiği bilinmeyen gerçeklerle bağdaşmayan uydurma hikayelerdir. Bu yüzden vajinismus ilk gece korkusu olarak da bilinir.

 

Vajinismus Tedavi Deneyimleri

 

  Çorum dan bize yazan bazı vajinismus hastalarının sorularını cevaplamak istiyorum:

 

 ‘’ Merhaba doktor hanım. Ben Çorum un bir köyünde yaşıyorum. Köy yerinde ilk gecenin önemi daha büyüktür. Ben ilk gece başaramadım, yapamadım. O kadar çok kötü şeyler duydum ki arkadaşlarımdan çok korktum. Eşimi yaklaştıramadım bile kendime. Günle geçti, aylar geçti olmadı korkumu yenemedim. Tedaviye gelmek istiyorum. Ancak Ankara da kalacak yerimiz yok. Tedavi kaç gün sürer, kalacak yer konusunda yardımınız olur mu? Cevabınız için şimdiden sağolun.’’

 

  Kliniğimizde il dışından gelen oldukça fazla sayıda hastamız var. Çorum Ankara’ya yakınlığı nedeniyle vajinismus tedavisinde tercih ediliyor. Çorum dan gelen hastalarımıza aynı gün tedavi programına başlıyoruz. Gerekirse aynı gün 2 kez tedavi seansı uyguluyoruz. Hasta ve doktor tam bir uyum içinde çalışıldığından tedavi çok hızlı ilerler. 3 gün içinde tedavi sonlanır. Konaklama ile ilgili olarak yardım ediyoruz. Kliniğimize çok yakın 3 dakika yürüme mesafesinde   anlaşmalı otellerimiz bulunmaktadır. Uygun fiyatta konaklamanıza imkan tanınmaktadır.

 

 ‘’ Esra Hanım merhaba. 5 senedir Çorumda  yaşıyorum. 2 senedir evliyim. Çorum küçük bir yer. Burada duyulur korkusuyla tedavi için doktora gidemiyorum. Vajinismus tedavisi yapan doktor var mı onu da bilmiyorum aslında. Ankara ya gelmek istiyorum tedavinin maliyetini, ne kadar süreceğini öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.’’

 

 Merhaba. Tedavinin maliyeti  jinekololjik muayene sonrasında vajinismus derecesine göre değişir. Tedavi süresi 3 günde tamamlanır. Vajinismus tedavisinde amaç sadece penis vajen birlikteliği değildir. Amaç tedavi sonrası iyi bir cinsel hayatın teminini sağlamaktır.

Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.