+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Vajinismus Tedavisi Bursa

Vajinismus Tedavisi Bursa

Vajinismus Tedavisi Bursa

Vajinismus Tedavisi Bursa. Vajinismus doğru yöntemlerle tedavi edildiğinde başarı şansı %100 olan bir hastalıktır. Ancak her vajinismus hastasının ilk tedavi denemesinde doğru tedavi alma şansı olmuyor.Yanlış tedaviler sonrası başarısızlıklar olduğunda kadın tedavide ümidini kaybedebilir.Ümidini kaybeden kadının tekrar cesaretini toplamak oldukça zaman alacaktır.

 

Ankara ‘daki  tedavi merkezimize Vajinismus Tedavisi Ankara alanında başvuran  Bursa ,Bilecik,Balıkesir,Çanakkale, Uşak gibi illerden pek çok vajinismus hastası tedavi için gelmektedir. Önemli olan doğru merkezlerde doğru tedavi yöntemleri uygulanarak yapılan tedavilerdir. Bursa ‘dan bize yönlendirilen soruları cevaplamak istiyorum. ‘’Merhaba Esra  hanım. Ben 6 aylık evliyim. İlk gece tam olmasa da cinsel ilişkide bulundum.Yalnız çok acıdı .Biraz kanamam da oldu. Şimdi tekrar denemeye korkuyorum.
Eşimi seviyorum ama onunla birlikte olamıyorum. Çaresizim.Ben Bursa ‘dan yazıyorum size .Ankara ‘ya gelmem  zor.Bana evde yapabileceğim bir tedavi tavsiye eder misiniz?’’

Vajinismus Tedavisi Bir Başka Durum

Merhaba. Vajinismus tedavisi kadının tek başına evde yapabileceği bir tedavi değildir. Vajinismus tedavisinde ilacın yeri yoktur. Bu aşamada Vajinismus Nedir ?sorusunun cevabını en net şekliyle ifade etmeye çalışalım Vajinismus tedavisi bilişsel ve davranışsal tedavi metotları dediğimiz  cinsel bilgilendirme ve bazı egzersizlerle vajen kasılmalarını azaltmaya yönelik bir tedavidir. Bu tedavi sonucunda vajen kasılmaları kadının kontrolü altına girer.

Merkezimize Ankara dışından gelen vajinismus hastaları için konaklama konusunda yardımcı olmaktayız. Önemli olan sizin tedavi olabilmenizdir. Zaman hepimiz için kıymetli. Yanlış tedavilerle harcanan zaman sizin mutluluğunuzdan çalınan zamandır. ‘’Hayırlı günler. Ben 3 senelik evliyim. Evliliğimin başından itibaren cinsel ilişkide bulunamadık.

Artık eşim de tedavi istemiyor. İkimizde de isteksizlik başladı. Ama  ben kendimi suçlu hissediyorum. Eşimin evlilik hayatı da benim yüzünden mahvoldu. O sorun yok böyle iyiyiz dedikçe ben daha çok kendimi suçlu hissediyorum. Tedavi olmak istiyorum .Tedavi maliyetini öğrenebilir miyim?’’ Size de hayırlı günler.

Vajinismus tedavisinde geç kalındığında erkekte cinsel isteksizlik, sertleşme problemleri, erken boşalma gibi cinsel fonksiyon bozuklukları gelişebilir. Tabii bu problemlerin de tedavisi merkezimizde yapılabilmektedir.

Tedavi maliyeti  vajinismus derecesine göre değişir. Vajinismus derecesi  yapılan jinekolojik muayene sonrası belli olur. Bu muayene tamamen ağrısız, sadece gözle bakarak yapılan bir muayenedir. Tedavinizi  ertelemeden olmanızı öneririm. Hayatınızı mutlu yaşamak sizin de hakkınız.

 

Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.