+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Vajinismus Tedavisi Adana

Vajinismus Tedavisi Adanada Nerede Yaptırılır

 

Vajinismus Tedavisi Adana

Vajinismus Tedavisi Adana. Vajinismus ülkemiz gibi kapalı toplumlarda görülen bir cinsel uyum sorunudur. Türkiye’de her  10 kadından 1’inde vajinismus hastalığı görülür. İnternetin yaygınlaşması sonucu bilgiye ulaşım  kolaylaşmış ve vajinismus hastalığı  daha çok  bilinir hale gelmiştir. Adana gibi; Eskişehir, İzmir, İstanbul, İzmit, Sakarya, Bilecik ve Türkiye’nin her yerinden kliniğimize tedavi için gelen hastalarımıza doğru tedavi metotlarını kişiye özel bir program hazırlayarak uygularız.

 

Vajinismus tedavisi için Adana’dan gelen hastalarımıza  merkezimizde sıcak, samimi ve huzurlu bir ortam hazırlarız. Aslında vajinismus tedavisi merkezimizin kapısından girmekle başlamıştır. Vajinismus hastasının tedaviye karar vermesi tedavinin %50’sidir. Ankara’da konaklama ile ilgili Ankara’da gerekli tüm yardımları yapmaktayız. Sizleri Adana’dan bize yazan vajinismus hastalarımızın soruları ile aydınlatmaya çalışmak istiyorum.

 

Vajinismus Hasta Soruları

 

Vajinismus hasta soruları : ‘’Doktor Hanım ben 3 senelik evliyim. Vajinismus hastasıyım ancak 1 yaşında bir kızım var. Kızıma cinsel ilişki yaşamadan sadece sevişme ile gebe kaldım. Gebe kalınca tedavim biraz daha gecikti. Tedaviden çok korkuyorum. Pek çok yerle konuştum. Parmak egzersizi diyorlar ama ben asla yapamam. Çaresizim lütfen bana cevap yazar mısınız?’’

 

Tabii ki tüm sorularınıza cevap yazarım. Adana‘da olduğu gibi tüm Türkiye‘den gelen vajinismus ile ilgili tüm soruları cevaplandırarak halkımızın bilinçlenmesini ve vajinismus hastası tüm kadınların endişe ve kaygılarının azalmasını, doğru tedavi merkezlerine başvurmalarını sağlamaya çalışırım. Biz merkezimizde kesinlikle  parmak egzersizi yapmıyoruz. Tüm egzersizleri bizzat merkezimizde kendim  yaptırmaktayım. Merkezimizde sadece kadın personeller  çalışmaktadır.

 

‘’Merhaba Esra hanım 8 aylık evliyim. Cinsel ilişkide bulunmaktan çok korkuyorum. Tedavi olmak istiyorum ancak ben çok yoğun çalışıyorum. 3 günde tedavi demişsiniz internet sitenizde doğru mu inanamıyorum.’’

 

Adana ve Türkiye’nin her yerinden gelen hastalarımızın hepsinde aynı sözü duyuyoruz. ’’İnanamıyorum. Bunu başardığıma inanamıyorum.’’ Siz de inanamayacaksınız. Ama mutlaka başaracaksınız. Vajinismus hastalığı doğru merkezlerde doğru tedavi metotları kullanılarak  tedavi edildiğinde başarı şansı %100 dür. Tedavi süresi ortalama 3 gündür. Hayatınızı ertelemeden daha yolun başındayken mutlaka tedavinizi olun.

 

‘’Ben 2 senelik evliyim. Hala  eşimle cinsel birlikteliğimiz olmadı. Aileler çocuk için çok baskı yapıyor. Tüp bebekle gebe kalmak zorunda kalacak gibiyim. Size danışmak  istedim. Ne yapmalıyım?’’

 

Birçok vajinismus hastası  ailelerin istekleriyle çocuk sahibi olma yoluna giderler. Çocuk sahibi olmak bazen vajinismus tedavisi olmak için motive edici olabilir ve tedaviye başvurmayı hızlandırıcı bir faktör olabilir. Ancak bazı vajinismus hastaları vajinismus tedavisi  olmak yerine  tüp bebek ya da  halk dilinde aşılama dediğimiz (IUI) Intrauterin inseminasyon  ile çocuk sahibi olma  yoluna giderler. Benim bir cinsel terapist olarak size tavsiyem gebelikten önce vajinismus tedavisini olmanızdır. Zaten tedavi 3 gün gibi kısa sürede tamamlanacaktır. Vajinismus tedavisi olup sonrasında gebe kalırsanız eminim çok daha mutlu bir gebelik geçirirsiniz.

Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.