+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Vajina Kaşıntı Tedavisi

vajina kaşıntısı tedavisi

 

Vajina Kaşıntı 

Vajinal kaşıntı içeriği en çok dikkatâyetçi olduğu konulardan bir tanesidir. Vajinal kaşıntının olduğu sebebi vardır. Bu sebepleri bilerek doğru tedavi yöntemi ile kurtulabilirsiniz. Vajinal kaşıntının nedenleri arasında dış etkenler vardır. Vajinal ortamda temizliği dikkat edilmediği zaman mantarlanır. Oluşan bu mantar genital tarayıcı kaşıntıya sebeplerdir. İçten gelen birkaç sebep de vajinal kaşıntıyı açar. İdrar yolları enfeksiyonu akıntı yapıyor vajinal kaşıntıya sebep veriyor. Doğru Bir Tedavi Olmak İlk Olarak Vajinal Kaşıntının Sebebini Seçin. Vajinal kaşıntı insan hayatına zarar vermeden bir hastalıktır. Kadınları psikolojik ve ruhsal olarak etkilenir. Sürekli bir kaşıma istediği için toplumdan uzaklaşıyorlar.

 

Vajinal Kaşıntı Tedavisi

 

Vajinal kaşıntı tedavisi mümkün olabiliyor. Vajina kaşıntının tedavisi için ilk olarak vajinal hastalığın sebebi bulunabiliyor. Uzman bir kadın doğum doktoruna giden kaşıntının nereden kaynaklandığını bulabilirsiniz. Size yapılmış olan birkaç test yapabilir kaşıntı sebepleri vardır. Doktorunuz bu sebeplere dayanarak sizlere birkaç tedavi yöntemi Bu tedavi yöntemlerini uyarak sağlığımıza kısa yol kavuşabilirsiniz. Vajinal kaşıntı olmasını dikkat etmemiz gerek birkaç kural vardır.

 

 • Vajinal kaşıntı sebebi kesin olarak bulunmalı
 • Vajinal temizlik kurallarına uymanız gerektiğini
 • Doktorunuzun komutiş olduğu tedavi yöntemiini bırakmadan yapalım
 • Pamuklu, hijyenik ve antialerjik iç çamaşırları tercih etmelisiniz
 •  

Vajinal İlaçlar Ve Kremler Kurtarıcı

 

Vajinal kaşıntınız olduğu zaman, doktorumuzun vermiş olduğu her türlü hap ve kremleri kullanıyorsunuz. Kremler olacaktır kaşıntınız birkaç güne geçecektir. Vajinal bölgelerinde mantar sorunu var ise kesinlikle mantar tedavisi olmanız lazım. Çünkü mantar sürekli tekrarlayan ve sürekli gelişebilen bir hastalıktır. İnsan hayatını olumsuz etkilendim. Mantar tedavisi olurken kullanacağınız sözcük kaşıntıyı engellemeye yetecektir. Bu yüzden kadın doğum uzmanları büyüklüğü tavsiye edilirken ilaçları saatinde ve düzenli bir şekilde böyle vajinal kaşıntıyı alıyorsunuz. Kesinlikle hijyen kurallarına dikkat edilir. Vajinal kaşıntıların altında her zaman için temizlik konusu yatmaktadır. İyi bir tedavi edilebilirinin yapılması günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

 

Bitkisel Yollar İle Tedaviler

 

Vajinal kaşıntıları bitkisel yolla geçirmeniz de mümkündür. Ama bu alternatif tıp olduğu için kesinlikle uzman bir kadın doğum doktorundan ilk olarak muayene olmanız gerekiyor. Alternatif Tıp onu zaman için yardımcıdır. Maydanoz suyu içerek gebeliğiniz yok ise İdrar yolu kurtulmadan kurtulabilirsiniz. İdrar yolu temizlemeundan kurtulmasını da kaşıntılarının azalması yardımcı olacaktır. Çay ağacı yağı ile genital bölgeenizi masajhane. Yüksek mikrop öldürücü özelliği ile bakterilerin oluşmasını azaltacaktır.

 

Vajinal kaşıntı içeriği en çok dikkatâyetçi olduğu konulardan bir tanesidir. Vajinal kaşıntının olduğu sebebi vardır. Bu sebepleri bilerek doğru tedavi yöntemi ile kurtulabilirsiniz.
Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.