+05306269889
Mithatpaşa Cad. No:51/2

Genitalkrebs

Erdhalskrebs

Vaginas, Gebärmutter, Röhren und Eierstöcke sind Organe, die als Genitalsysteme bekannt sind, die die Erfüllung von Fortpflanzungsfunktionen bei Frauen ermöglichen. In verschiedenen Lebensphasen kann sich Krebs in einigen Teilen dieser Organe entwickeln.

 

KADIN GEN%C4%B0TAL KANSERLER%C4%B0 1 - Genitalkrebs

Wie oft kommt es zu Genitalerkrankungen von Frauen?

Das häufigste Genitalsystem Krebs ist Gebärmutterkrebs und wird entweder in der Gebärmutterschicht (Endometrium) oder im Gebärmutterhals gesehen. Es folgen Eierstockkrebs (över), vulva-vaginaler Krebs und viel seltener Röhrenkrebs. Endometrium (innere Schicht von Gebärmutterkrebs)

Was ist die häufigste Krebserkrankung der Gebärmutterinneren Schicht (Endometrium)?

80% der Gebärmutterinnenkrebserkrankungen treten nach der Menopause, also nach dem 50. Lebensjahr, auf.

Was sind die frühen Symptome von Krebs in der inneren Schicht der Gebärmutter?

Bei 90% der Frauen, die an diesem Krebs gefangen sind, werden abnorme Blutungen beobachtet. Und manchmal ist auch eine stinkende blutige Entladung zu sehen.

aas - Genitalkrebs

Welche Frauen befinden sich in einer riskanten Gruppe, was den Krebs der Gebärmutterinnenschicht angeht?

 • Diabetes, fette Frauen mit Bluthochdruck
 •  Unverheiratete Frauen
 • Frauen, die keine oder weniger Geburt haben
 • Frauen, die zu spät in die Wechseljahre eintreten (nach 54 Jahren)
 • Frauen mit Endometrium-, Brust-und Eierstockkrebs in ihrer Familie
 • Frauen, die überschüssiges Fett von Tieren verbrauchen
 •  Frauen mit Eisprungerkrankung und Unfruchtbarkeit
 •  Frauen mit Östrogensekretärstoffen in ihrem Eierstock

Was sollten Frauen für die Früherkennung von Gebärmutterschichtkrebs tun?

Sie sollten mindestens einmal im Jahr eine gynäkologische Untersuchung ablegen und die notwendigen Untersuchungen durchführen lassen. Außerdem sollten abnorme Blutungen, stinkende Entladung etc. sofort beim Arzt gelten. Ich wünsche allen einen gesunden Tag.

Oy verebilirsiniz

Hızlı İletişim ve Randevu

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Vajinismus Tedavisi
 • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

 • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
 • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

 • Kızlık Zarı Dikimi
 • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

 • Jinekolojik Hastalıklar
 • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.