Telefon
WhatsApp
İnstagram
Youtube
O Shot Orgazm Aşısı - Orgazm Tedavisi

O Shot Orgazm Aşısı - Orgazm Tedavisi

O shot orgazm aşısı, PRP yöntemi ile üretilen ve cinsel hazzı üst seviyeye çeken bir uygulamadır. Bu tür aşılar, Plateletten Zengin Plazma tekniği yani PRP adıyla da bildiğimiz medikal bir teknikle üretilir. Yani O shot orgazm aşısı içerisinde kişinin kendisine ait olan plazma hücreleri bulunmaktadır.

Herhangi bir cerrahi uygulama olmayan bu aşı, vajinaya doğrudan uygulanan bir tedavi olarak da kabul edilir. Aşının hemen ardından ise kişinin gündelik normal hayatına geri dönebilmesi mümkündür. Bizim de kliniğimizde uyguladığımız bu aşı tekniği hakkında tüm bilmeniz gerekenler yazımızda kapsamlı bir şekilde verilmiştir.

 

O Shot Orgazm Aşısı Nedir?

O shot nedir sorusuna kadın cinselliği üzerinden yanıt verebiliriz. Modern dünyada artık kadın cinselliği de bir tabu olmaktan çıkıp konuşulmaya başlanmıştır. Üstelik tıbbi gelişmeler ışığında da kadınların cinsel hazzı yakalayabilmesi adına bazı adımlar atılmaktadır. İşte, O shot orgazm aşısı da bu gelişmelerden biri olarak kabul edilmektedir.

Birleşme anında cinsel haz alamayan kadınlarda orgazm tedavisi gerektiğinde kliniğimize başvurmaktadır.

O shot tedavisi, hem klitoris çevresine hem de G noktası olarak tanımlanan bölgeye uygulanan bir çeşit PRP tedavisidir. Kadınlarda bulunan erojen bölgelerin uyarılmasında bu tekniğin kullanılması her geçen gün biraz daha yaygın hale gelmeye başlamıştır. Hastanın kendi kanından elde edilen aşı, cinsel uyarılmanın önemli ölçüde arttırılmasını sağlamaktadır.

 

Orgazm Nedir / Orgazm Ne Demek?

Cinsel hazzın en zirve noktası demek doğru olabilir. Cinsel ilişki sırasında haz ve uyarılma sonucunda orgazm oluşmaktadır. Orgazm sırasında kadınlar ve erkekler farklı şekillerde reaksiyon gösterebilir. Erkeklerde orgazm süresi daha kısa kabul edilirken bu süre kadınlarda daha uzun olabilir.

Kadınlarda orgazm meme uçlarının dikleşmesi ve büyüme faktörleri, rahmin ve vajinanın kasılması gibi belirtiler ile ortaya çıkmaktadır. Cinsellikle ilgili mutlaka bilinmesi gereken bir kavram olan “orgazm olmak”, hem kadınlarda hem de erkeklerde cinsel birliktelik bakımından önemlidir.

Orgazm olamama gibi durumlarda da tıbben geliştirilmiş olan ve cinsel terapilerle ya da o shot aşısıyla orgazm olmayı kolay kılan yöntemler tercih edilebilir.

 

O Shot Orgazm Aşısı Neden Önemlidir?

O Shot Orgazm Aşısı Neden Önemlidir

Cinsel isteksizlik, orgazm bozuklukları, koital anorgazmi gibi durumlarda mutlaka olaya müdahale edilmesi gerekir. Kadınlarda görülen klitoral orgazm, uyarılma ile gerçekleştirilen bir durumdur. Bunun olmaması durumunda uyarılmanın sağlanması adına bazı adımlar atılması gerekebilir.

Cinsel isteksizlik ve orgazm olamamanın nedenleri arasında hem psikolojik hem de fiziksel nedenler bulunabilir. Klitoral uyarılma eşiğinin düşmesi durumunda da buna yönelik medikal çözümler tercih edilebilir. İşte, O shot aşısı da bu alanda geliştirilmiş olan en etkili yöntemlerden biridir.

O shot aşısının tamamen kişinin kendi kanından alınan plazma ile üretilmesi tedavinin güvenilirliği bakımından da önemlidir. PRP tekniği ile üretilen aşı, uygulandığı bölgedeki hücre yenilenmesine destek olmaktadır. Bu sayede de bölgedeki uyarılma eşiği daha yüksek bir seviyeye çekilebilir.

Kliniğimizde de sıklıkla uyguladığımız bu tedavi, kadın orgazmının sağlanması bakımından önemlidir. Tıpkı cinsel terapilerdeki tekniklere benzeyen O shot aşısı, cinsel birlikteliklerin tatmin edici olmasını sağlamaktadır.

 

O Shot Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır?

O Shot Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır

PRP tedavilerinde uygulanan ön hazırlık süreci O shot aşısı için de geçerlidir. Bu süreçte hastanın kendi kanı alınır ve PRP oluşumu sağlanır.

Hazırlanmış olan aşı, genital bölgeye uygulanan dezenfeksiyon işleminden sonra klitoris, G noktası, labia minora ve vajina duvarı gibi kısımlara enjekte edilir. Aşının enjekte edilmesi için de özel olarak üretilen ve her PRP tedavisinde kullanılan ince uçlu enjeksiyon iğneleri kullanılır.

Uygulama esnasında hastanın acı ya da ağrı hissetmesi söz konusu değildir. Böyle bir durumun oluşmaması için de uygulama yapılacak bölgeye hafif anestezi verebilen kremler uygulanır. Tüm aşı işlemleri ise ortalama 10 dakika kadar sürebilmektedir. Aşının da genellikle 6 ayda bir tekrar edilmesi tavsiye edilir.

Bu aşı, orgazm olamama sorunu yaşayan hastalarımıza bizimde kliniğimizde uyguladığımız bir yöntemdir.

O Shot Aşısı Sonrası

O shot orgazm aşısı sonrasında kişinin tamamen gündelik hayatına devam edebilmesi mümkündür. Yalnızca 10 dakika gibi bir sürede uygulanan aşı, herhangi bir kısıtlama gerektirmemektedir. Aşı uygulanmasından sonra kişi, işine ve okul yaşantısına geri dönebilir. Aynı şekilde aşıdan hemen sonra duş almanın, cinsel birliktelik yaşamanın ya da aktif spor yapmanın bir sakıncası bulunmamaktadır.

Elbette aşının enjekte edildiği bölgelerde ufak çaplı kızarıklıkların oluşması da söz konusudur. Bu kızarıklıklar iğneden kaynaklı olup bir müddet sonra tamamen iyileşecektir. Yine aynı şekilde enjeksiyon uygulanan bölgede hafif sızı ya da ağrı hissi de oluşabilir. Fakat tüm bunlar, hastanın hayatını etkilemeyecek seviyededir.

Ağrı ve sızı hissinin hemen geçmesi isteniyorsa hastanın çok ağır olmayan ağrı kesici özellikli ilaçlar alması da mümkündür. Elbette ilaç almadan önce mutlaka tarafımıza danışmak da gereklidir.

Aşıdan sonra cinsel uyarılmanın artması için genellikle 3 haftalık bir süre verilmesi gerekir. 3 hafta sonunda aşının etkisi tam olarak kendisini göstermeye başlayacaktır. Etkinin azalması durumunda aşı uygulama işlemi ilk dozdan 6 ay sonra tekrar edilebilir.

Yine de beklenmeyen bir etki görüldüğünde derhal kliniğimize başvurmanızı öneriyoruz. Alerjik reaksiyon benzeri bir durum söz konusu ise hemen bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

O Shot Orgazm Aşısı Riskleri Var Mıdır?

O shot orgazm aşısı hakkında merak edilen detayların başında tedavinin riskli olup olmadığı gelmektedir. O shot aşısının herhangi bir risk faktörüne sebebiyet verdiği görülmemiştir. Tamamen hastanın kendi plazmasından elde edilen aşı, güvenilir ve bir o kadar da etkili bir tekniktir.

Üstelik cerrahi bir uygulama da olmayan O shot aşısı sonrasında hastada enfeksiyon riski gibi durumlar da oluşmaz. Tamamen klinik ortamda ve %100 steril bir şekilde uygulanan aşının bilinen bir yan etkisi de bulunmamaktadır.

O Shot Orgazm Aşısının Başarı Oranı

O shot aşısının başarı oranı bir hayli yüksektir. Şayet ki aşı doğru kişilere doğru miktarda uygulanmış ise cinsel uyarılma hissinde yüksek oranda artış görülecektir. En etkili tekniklerden olan O shot aşısı sonrası hasta memnuniyet oranı da oldukça fazladır. Ortalama 2 - 3 hafta sonrasında aşının etkileri herhangi bir ek tedaviye gerek olmadan kendisini göstermeye başlayacaktır.

O Shot Orgazm Aşısı Kimlere Uygulanabilir?

Kadınlarda orgazm ve uyarılma hissini arttırıcı özelliğe sahip olan O shot, yetişkin bireylere uygulanan bir tedavidir. Fakat adet döneminde olan kadınlara tedavinin uygulanmaması gerekir. Yine aynı şekilde hamile olan kadınlara da O shot aşısı tavsiye edilmemektedir. Bu kriterlerin haricinde kalan yetişkin kadınlara talep doğrultusunda O shot aşısının yapılması mümkündür.

Kliniğimize başvuruda bulunan hastalarımıza da O shot aşısını bir ufak ön muayene sürecinden sonra uyguluyoruz. Hastamız fiziksel olarak uygun aday ise ilk önce plazmadan oluşan aşıyı üretmeye başlıyoruz ve tüm bu işlemler tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

 

Ankara da O Shot Orgazm Aşısı Fiyatları

Ankara da O Shot Orgazm Aşısı Fiyatları

Tarafımıza başvuran hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda uyguladığımız bu aşı, ön tetkikler sonrasında uygulanmaktadır. Ankara da O shot orgazm aşısı fiyatları da hastalarımızın ön tetkikler sonrasında belirlenmektedir. Bu sebeple, kliniğimizi arayarak randevu alabilirsiniz ve ön muayenenizden sonra sizi fiyatlarla ilgili bilgilendirebiliriz.

Aynı zamanda G Noktası büyütme tedavisi ve G Shot orgazm aşısı da kliniğimizde hastalarımıza uyguladığımız yöntemlerden biridir. Bununla ilgili olarak da bizi arayabilir, randevu talep edebilirsiniz.

Aynı zamanda Op. Dr. Esra Demir Yüzer YouTube kanalımda konuyla ilgili tüm videolu paylaşımlarıma buradan ulaşabilirsiniz. Instagram sayfamda O shot orgazm aşısı ile ilgili paylaşımlarım bulunmaktadır, Instagram sayfama da buradan ulaşabilir ve sayfamı takip edebilirsiniz. Sitemizde vajinismus tedavisi, kızlık zarı dikimi, pelvik cerrahisi ve diğer jinekolojik tedavi ya da genital gençleştirme gibi genital estetik gerektiren tüm sorunlarınızla ilgili uygulamalarımız hakkında bilgilerde bulabilirsiniz.

 

Önceki
Klitoris Estetiği - Klitoral Hudoplasti Ameliyatı
Sonraki
G Shot Orgazm Aşısı - G Noktası Büyütme