+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Lazer ile genital estetik yöntemleri

Lazer ile genital estetik yöntemleri

Lazer ile genital estetik yöntemleri. Kadınlar yalnızca dış görünüşüne önem vermezler. Ayrıca vücudun mahrem bölgesi olan genital bölgelerinde estetik görünmesine dikkat ederler. Genital estetik alanında son zamanlarda teknolojinin de gelişmesi ile birlikte, lazer uygulamaları kadınların en çok tercih ettiği uygulamalardan bir tanesi haline geldi. Lazer ile genital estetik yöntemleri, günümüzde de oldukça gelişmiş durumdadır. Genital bölgedeki estetik kusurların giderilmesinde sıklıkla lazer ile genital estetik kullanılır.

 

Genital bölgedeki kararmaların giderilmesi ve renk açma, vajina büyük ve küçük dudaklarına yönelik olarak yapılan işlemler, kızlık zarı tamiri ve dikiminde lazer kullanılması ve vajina daraltma operasyonlarında lazer teknolojisinin kullanılması olarak genital bölge estetiği uygulamaları sayılabilir.

Lazer ile genital estetik ve beyazlatma işlemleri

Lazer ile genital estetik ve beyazlatma işlemleri. Genital bölgede meydana gelen kararmalara, iç çamaşırlar ve bu bölgelerin jilet ile temizlenmesi neden olur. Lazer ile genital estetik uygulamalarında bu bölgelerdeki kararma giderilir ve ton olarak renginin açılması sağlanır.

 

 

Hormonal ve genetik etkenlerde bu bölgelerdeki kararmanın nedenidir. Renk koyulaşmasının sağlık açısından herhangi bir zararı olmasa da, estetik olarak kötü bir görüntü sergilerler. Bazı durumlarda koyulaşma doğuştan kaynaklanan bir durumdur.

Lazer ile beyazlatmada, genital bölgede yer alan ve Dermis adı verilen tabakada bulunan melanosit hücreleri tahrip edilir. Bu hücreler kararmaya neden olurlar. Bu hücrelerin yok edilmesi ile birlikte genital bölgede beyazlatma elde edilir. Lazer ile genital bölge beyazlatma işlemi yaklaşık olarak 15-20 dakika gibi bir zaman aralığında yapılır. Operasyon sırasında, herhangi bir ağrı ya da sızı hissedilmez. Operasyon sonrasında hasta günlük işlerine devam edebilir. Bazı durumlarda nadir de olsa 2-3 seans sürebilir. Ancak genel olarak tek seansta beyazlatma işlemi tamamlanır.

Beyazlatma operasyonlarına lokal anestezi kullanılır.

Lazer ile genital estetik ve diğer işlemler

Lazer ile genital estetik ve diğer işlemler. Genital bölgenin beyazlatılmasının yanı sıra sıkıştırma işlemleri de lazer yardımı ile yapılabilmektedir. Lazer ile genital estetik olarak sıkılaştırma işlemleri de bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Cilt altında doku artışına neden olan kollajen dokular giderilir ve bu bölgedeki dolgunluğun geri kazandırılması sağlanır.

 

 

Vajinal daraltma da bir başka genital bölge estetik uygulamalarından bir tanesidir. Lazer ile yapılabilen bu uygulamada ise iç dudaklardan başlayıp, üst uç kısımda ve rahim ağzında yer alan bölge lazer yardımı ile sıkılaştırılır.

Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.