Arabic AR English EN German DE Turkish TR

Labioplasti

resim

Labioplasti vajina iç dudaklarında sarkma, kırışıklık, büyüme oluşumlarında veya vajinanın koyu renk almış olması halinde yapılan özel bir cerrahi uygulamadır. Hem estetik hem de işlevsel açıdan yarar sağlamak adına uygulanan bu yöntem, vajina bölgesinin simetrik bir görünüme kavuşturulması ve küçültülmesi adına sıklıkla tercih edilen bir cerrahi tedavi yöntemidir. Günümüzde estetik kaygılar yaşayan birçok hasta iç dudak sarkmasıyla ortaya çıkan sorunlar sebebiyle estetik cerrahi yöntemlerine başvurmaktadır. Bu aşamada ilk olarak nedir labioplasti  sorusunun yanıtının verilmesi önemli.

Operasyon hakkında detayların sunulması, yaşadığınız genital bölge probleminin aslında kolay şekilde ortadan kalkabilecek olduğunuzu görmenizi sağlayacak. Operasyon, genital bölgedeki iç dudak sarkmasının ortadan kaldırılması için yapılıyor. Labioplastinin uygulanması, operasyon öncesi ve sonrası hakkında detaylara ulaşabileceksiniz. Hijyenik ortamda gerçekleşecek olan ameliyat, kolay şekilde yaşadığınız bu durumdan kurtulmanızı sağlayacaktır.

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ
Hemen Arayın:+90 530 626 98 89

 • Vajina iç dudakları (labium minus) kadın cinsel organının sağ ve sol kısmında yer almaktadır. Bazı kişilerde büyüklük farkları sebebiyle olması gereken simetrik şeklin dışında bir görünüme sahip olabilen iç dudaklar lipoplast ameliyatı ile düzeltilebilmektedir. Bireyin genel sağlık tablosunda her hangi bir olumsuzluğa sebep olmamakla birlikte, bu tür durumdan mustarip olan kişilerde işlevsel sorunların yaşanmasına sebep olarak psikolojik bozukluk ve güven kaybı oluşturmaktadır.

Labioplasti Operasyonuna Neden İhtiyaç Duyulur?
 • Evet, öncelikle iç dudakların küçültülmesi operasyonuna neden ihtiyaç duyulduğu önemli. Kadının genital bölgesinde iç dudaklarda meydana gelmiş olan anormal büyüklük, kişiyi rahatsız edebilir. Bu rahatsızlık dar kıyafetler giymekten çekinme, belli olur endişesi gibi rahatsızlıklar olabiliyor. Kişiye yaşatmış olduğu özgüven sorunu, cinsel hayatını da etkiliyor. Ancak bunun dışında, kadının gün içinde hareket etme konusunda da alanını daraltabilir. Çoğu zaman uzun süre rahatsızlık veriyor olması, operasyonu gerekli kılıyor.

  Kızlık zarı ile labioplasti ilişkisi…

  Çoğu zaman hastalar tarafından ilk sorulan sorular arasında, bakire olmanın bu operasyona bir etkisi olur mu? Operasyon bakireliğe zarar verir mi? Hastaların bilmesi gereken, ameliyatın bekaret zarı ile apayrı bir bölgede gerçekleşmesidir. Tamamen genital bölgenin dış kısmında gerçekleşen labioplasti ameliyatı bekaret zarına herhangi bir şekilde zarar vermez.

Vajina İç Dudaklarında Şekil Bozukluğu Neden Olur?
 • Labium Minus (iç dudaklar) bireyin ergenlik dönemine girişiyle bağlayan hormon artışı sebebiyle değişkenlik göstermeye başlamaktadır. Bu dönemde uzun ve kıvrık bir görünüme sahip olmalarının yanı sıra iç dudaklarda sarkma oluşumları da başlamaktadır. İç dudaklardaki simetrik bozukluk ergenlik çağının başlamasıyla birlikte oluşabildiği gibi, bu tür sorunların doğuştan olabilme ihtimali de mevcuttur. Labioplasti ameliyatı sonrasında iç dudaklardaki asimetrik yapı düzeltilerek şekil bozukluklarından dolayı duyulan kaygılar giderilmektedir.

Vajina İç Dudaklarının Normalden Daha Büyük Olmasının Zararları Nelerdir?
 • Her kadın doğal olarak estetik ve güzel bir görünüme sahip olmak ister. Kadınların dış görünüşlerini estetik bir yapıya kavuşturan müdahalelerde olduğu gibi görülmeyen bölgelere uygulanan cerrahi estetik girişimleri de oldukça yaygın bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle kadın genital bölgelerinde yaşanan estetik sorunları gidermek amacıyla yapılan ameliyatlar her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından talep edilmektedir.

  Cinsel organda meydana gelen şekil bozuklukları gelişme çağında hormon artışına veya genetik özelliklere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu tür sorunlara sahip olan kadınlar sosyal yaşamlarında kendilerini rahatsız hissetmekte, büyük bir özgüven kaybı yaşamaktadır. Genital bölgede oluşan şekil bozuklukları kadınların kendilerini iyi hissetmemeleri sebebiyle cinsel haz kayıplarına sebep olmakta, kadınlar cinsel hazza konsantre olmaktan çok kendi eksikliklerine odaklanmaktadır. Bu sebeple kadın-erkek ilişkilerinde önemli sorunların yaşanması kaçınılmaz bir hal almaktadır.

  Vajinasındaki şekil bozuklukları, aşırı büyüme ve asimetrik dudak görüntüsü sebebiyle sosyal ortamlardan uzak durmayı yeğleyen kadınlar, sağlıklı ilişkiler oluşturamadığı için bir müddet sonra kendilerini asosyal bir yaşamın ortasında bulmaktadır. Öyle ki, hasta başvurularında birçok genç kız, sırf bu sorunlar sebebiyle evlenmekten kaçındığını beyan etmektedir.

  Vajina dudaklarının geniş ve bol kıvrıntılı olması, enfeksiyon gelişimi ihtimalini de artırmaktadır. Sıklıkla enfeksiyon oluşumu ise, vajen akıntılarına ve genital bölgede hiç de hoş olmayan kokulara sebebiyet vermektedir. Ayrıca nadiren görülmekle birlikte iç dudakların vajina girişini kapatması sebebiyle idrarın bacak arasına akması, idrar sırasından zorlanma ve idrarı ıkınarak yapma gibi sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Buna bağlı olarak gelişen idrar yolu enfeksiyonları ve sistit, bu, tür sorun yaşayan kadınlarda sıklıkla görülmektedir.

Labioplasti Nedir?
 • Kısaca genital bölge estetiği olarak adlandırılan labioplasti, genel olarak vajina dudaklarının estetiğine yönelik bir cerrahi yöntemdir. Kadınların dış genital gölgelerinde bulunan ve üzeri tüylerle kaplı olan büyük dudakların (labium majus) estetiği de labioplasti olarak geçmesine rağmen, bu tür taleplerin genellikle iç dudak estetiğine yönelik olarak gelmesi sebebiyle, labioplasti iç dudak estetiği olarak anılmaktadır. Gerek doğumsal sebepler, gerekse ergenlik sonrası iç dudaklarda oluşan sarkmalar ve şekil bozuklukları bazı hallerde enfeksiyona sebep olabilen akıntılara sebep olabilir. Bunun dışında genital bölgenin görüntüsünü de bozan bu tür durumlar sebebiyle yapılan ameliyatlar sonucunda normalden fazla sarkık ve büyük olan dudaklar düzeltilerek küçültülmektedir.

  Labioplasti ameliyatlarında dudakların istenilen şekli alabilmesi adına genellikle dudakların fazlalıkları çıkarılarak küçültme işlemi yapılmaktadır. Bu tür ameliyatlarda önemli olan husus, istenilen sonucun elde edilebilmesi için dudaklarda bulunan dokunun ne kadarının çıkarılacağıdır. Bu durum ameliyatı gerçekleştirecek olan hekimin bilgi ve tecrübe birikimiyle doğru orantılıdır. Ameliyatın nasıl yapılacağı ve dudaklara nasıl bir görünüm sağlanacağı kadının genital bölge görünümüne ve vajinal yapısına göre belirlenmektedir.

Labioplasti Hangi Sebeplere Bağlı Olarak Yapılır?
  • İç dudakların, büyük dudakların dışına taşması,
  • İç dudaklarda oluşan sarkmalar,
  • İç dudakların kırışması,
  • İç dudakların uç kısımlarında renk değişimleri, koyulaşmalar,
  • Dudakların asimetrik bir görünüme sahip olması yer almaktadır.Vajina yapısı kadınlarda gerek estetik gerekse işlevsel anlamda oldukça önemlidir. Bazı hallerde vajina dudaklarında oluşan şekil bozuklukları eşlerin cinsel yaşamlarına olumsuz etkiler yaparak önemli sosyal sorunların oluşumuna sebep teşkil edebilmektedir. Kadınlarda özgüven yitimi ve psikolojik kaygıların oluşumuna sebep olan vajina dudaklarındaki sorunlar labioplasti ameliyatı ile giderilmektedir. Labioplasti ameliyatını zorunlu kılan haller arasında,

   

  Labioplasti genellikle estetik kaygıların giderilmesine yönelik olarak tercih edilmekle birlikte, ameliyatın sağladığı fiziksel, hijyenik ve seksüel katkılara kadar göz ardı edilmemelidir. Bazı kişilerde iç dudaklardaki sarkma sebebiyle bireylerin bikini veya tayt giyebilmesi bile estetik görünüm açısından imkânsız hale gelebilmektedir. Bu tür bir soruna sahip olan kadınların dar ve sert kumaşlara sahip pantolon giydiklerinde de rahatsız oldukları, büyük ve sarkık dudakların sürtünmesi sebebiyle vajinada tahrişlerin oluştuğu bilinmektedir.

  Labioplasti ameliyatının yapılma sebeplerinden biri de, genital bölgenin nemli ve ıslak kalması sebebiyle mantar oluşumları ve enfeksiyonların sıklıkla görülüyor olmasıdır. Labioplasti ameliyatı vajina dudak yapıları ile ilgili görsel veya tıbbı sorunlar yaşayan kadınlar tarafından talep gören cerrahi bir girişimdir. Bekâr veya evli, doğum yapmış veya yapmamış tüm kadınlar labioplasti ile sağlanacak olan estetik görünüme sahip olabilmektedir. Bu tür ameliyatlar hamile kalmaya, doğum yapmaya olumsuz etki etmediği gibi, kızlık zarının zarar görmesine de sebep olmaz.

Labioplasti Nasıl Yapılır?
 • Ameliyat öncesinde kontroller yapılır. Normal koşullarda genital bölgede iç dudakların olması gereken belli bir boyut vardır. Yapılan araştırmalara göre kadınların yarısından fazlasında genital bölgedeki iç dudakların boyutu olması gerekenden uzun . Büyük iç dudakların rahatsız edici olması, iç dudak ameliyatı ile sonlandırıldığından günlük yaşantınıza ve cinsel hayatınıza dilediğiniz gibi devam etmeniz mümkün.

  Kontrol;

  Yapılacak olan kontroller, normal iç dudakların olması gereken boyuttan ne kadar fazla olduğu yönünde bilgilerin verilmesini sağlayacaktır. Ameliyat öncesinde incelemeler yapılacak ve ameliyat için hazırlıklar gerçekleşecektir.

  Ameliyat günü belirleme;

  Kontroller sonrasında direkt olarak tıbbi anlamda bilgilendirme yapılacaktır. Sorularınızın sorulması ve en iyi şekilde cevaplarını almanız ile gönül rahatlığıyla ameliyatın gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz.

  Cerrahi Müdahale;

  İç dudaklar için yapılacak olan müdahale, normal boyutlara getirilmesi şeklinde olacaktır. Doktorunuzun belirlemiş olduğu yöntem ile iç dudakların olması gereken boyuta gelmesi kısa süre içinde gerçekleşecektir. Steril bir ortamda müdahalenin yapılmasını sağlayarak, yaşam kaliteniz yükseltilecektir.

Labioplastide Hangi Anestezi Yapılır?
 • Hangi anestezik yöntemin kullanılacağı da son derece önemli. Labioplasti amaliyatı için anestezi yönteminin nasıl olacağına doktorunuz ile birlikte karar verebilirsiniz. Öncelikle bu ameliyat için hem genel anestezi hem de lokal anestezinin mümkün olduğunu bilmelisiniz.

  Genel Anestezi: Dilerseniz ameliyatın genel anestezi ile gerçekleşmesini talep edebilirsiniz. Doktorunuzun da önerisi ile direkt olarak ameliyatın hangi anestezi ile yapılacağı belirlenecektir.

  Lokal Anestesi: Bölgesel uyuşturmanın olduğu lokal anestezi ile de ameliyatın gerçekleşmesi söz konusu olabiliyor. Dilerseniz bu şekilde de ameliyatın yapılmasını talep edebilirsiniz.

Labioplasti Ameliyatı Ne Kadar Sürer?
 • Ameliyata girmeden önce hastaların en çok merak ettiği konular arasında elbette ameliyatın ne kadar sürede tamamlanacağı var. Genel olarak labioplasti ameliyatı için kısa süren ameliyatlar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Dakikalar içinde tamamlanması söz konusu olacaktır. Genellikle iç dudak küçültme ameliyatının 30 dakika ile 45 dakika kadar arasında tamamlanması sağlanır. Bu süre içinde ameliyatın tamamlanması hastanın iyileşme sürecine girmesi söz konusudur.

  Ameliyat Sonrası

  Labioplasti ameliyatı sonrasında pansuman işlemi yapılmaz, ancak herhangi bir enfeksiyon oluşumunu önlemek adına vajina iç dudakları antibiyotikli pomatla temizlenmektedir. Ameliyat sonrasındaki tedavi için ağrı kesici veya gerek duyulması halinde antibiyotik tedavisi gerekli olabilir. Ameliyat sonrasında tedavi sürecinin kısalmasını sağlamak adına hasta,

  Yaklaşık 4 hafta cinsel ilişkiden uzak durmalı,

  Kişisel bakım ve hijyene özen göstermeli,tuvalet gereksinimi giderildikten sonra ameliyat bölgesi nemli bırakılmamalıdır.

  Ameliyat olunan bölgede esnemelere sebep olabilecek jimnastik, yoğa, pilates gibi aktivitelerden 4-5 hafta uzak durulmalıdır.

  Havuz, sauna, jakuzi, hamam, küvet gibi nemli ortamlardan 4-5 hafta uzak durulmalıdır.

  Ameliyat bölgesinde tam iyileşme sağlanana dek epilasyon, lazer vb. gibi uygulamalardan kaçınılmalıdır.

  At binmek, bisiklet veya motosiklet gezilerinden 4-5 hafta kaçınmak gereklidir.

Labioplasti Ameliyatında Dikkat Etmeniz Gerekenler
 • Yapılacak olan cerrahi müdahalelerin hemen hemen tamamı için mutlaka hijyene dikkat edilmesi gerekiyor. İyileşmenin hızlı şekilde gerçekleşmesi, enfeksiyon sorununun yaşanmaması ve kişinin sağlığına kavuşması; ancak başarılı bir ameliyat ile olacaktır.

  Uzman Doktor;

  Elbette genital bölge estetiği konusunda uzman olan bir doktorun ameliyatı yapmış olması önemli. Karşılıklı güven sağlamak ve endişelerinizin giderilmesi önemli.

  Hijyenik ortam;

  Operasyonun yapılacağı ortamın son derece hijyenik olması, operasyon öncesi ve sonrasında bir problem oluşmamasını sağlar. Bunun için sunulan klinik ortamının niteliğine de dikkat etmelisiniz.

  Sorularınızın yanıtlanması;

  Doktor tarafından ameliyat öncesinde endişenizin ortadan kaldırılması önemli. Bunun için sorduğunuz tüm soruların yanıtlanması ve detaylı bilgi verilmesi sağlanmalıdır.

  Yukarıda verilen hususlara dikkat edilerek yapılmış olan labioplasti, hastanın operasyondan memnun kalmasını ve sağlığına kolay şekilde kavuşmasını sağlayacaktır.

Labioplasti Ameliyatı Sonrasında Komplikasyon Oluşur Mu?
 • Labioplasti ameliyatı da diğer tüm ameliyatlar gibi cerrahi bir girişimdir. Bu sebeple komplikasyon oluşması muhtemel olabilir. Estetik ihtiyaçların giderilmesi amacıyla yapılan labioplasti ameliyatları sonrasında görülmesi muhtemel komplikasyonlar arasında enfeksiyon riski ilk sırada yer almaktadır. Bunun dışında,

  Belli bir düre vajina bölgesinde ağrı ve his kaybı,

  Anesteziye bağlı hassasiyetler,

  Vajina iç dudak dokusunda iz kalma ihtimali,

  Kan pıhtılaşması gibi sorunlar düşük ihtimalli olmakla birlikte yaşanabilmesi mümkün olan komplikasyonlardır.

  Labioplasti ameliyatları doğru teknikler kullanılarak tecrübeli cerrahlar tarafından yapıldığında görülmesi muhtemel komplikasyonlar asgari derecede gerçekleşmektedir. Doğru hekim seçimi iyileşme sürecinin de kısalmasına katkı sağlayarak, hastanın en kısa sürede cinsel ve sosyal yaşamına dönmesine olanak sağlamaktadır.

Labioplasti Ameliyatı Sonrası Cinsel İstekte Değişiklik Olur Mu?
 • Labioplasti ameliyatı bireyin hiçbir fiziksel aktivitesini engellemediği gibi, cinsel haz alma ve isteğinde de olumsuz bir sonuca sebep olmaz. İç dudaklardaki fazla dokunun alınması sayesinde bu bölge daha duyarlı bir hale geldiğinden dolayı cinsel hazda artış yaşanır. Cinsel ilişkide elde edilen haz artışının yanı sıra kadınların kendine olan güvenlerini de artıran labioplasti ameliyatı, estetik kaygıların tümüyle ortadan kalkmasına olanak sağlar.

Labioplasti Ameliyatı Bakire Olanlara Uygun Mudur?
 • Labioplasti ameliyatı doğum yapmış veya yapmamış evli kadınlara uygulanabildiği gibi, bakire olan kişilere de uygundur. Kızlık zarının vajina iç dudaklarından 3-4 cm daha içerde olması sebebiyle ameliyat esnasında kızlık zarına herhangi bir zarar verilebilmesi söz konusu değildir. Bu sebeple vajina dış dudakları ve iç dudaklarla ilgili estetik kaygı yaşayan her yaştan kadın, labioplasti ameliyatı ile daha estetik bir genital bölgeye sahip olabilir. Ancak ameliyat gününün adet günü ile çalışmamasında özen göstermek gereklidir.

Adet Döneminde Labioplasti Ameliyatı Yapılır Mı?
 • Kesin bir kural olmamakla birlikte, ameliyatın hijyenik koşullarda yapılabilmesi için adet görme döneminde operasyon tavsiye edilmez. Bu sebeple ameliyat randevusu alınırken adet gününün hesaba katılması gerekir. Bazı hallerde hastaların talepleri doğrultusunda adet dönemlerinde de ameliyat yapılmakta, kadının adet dönemi ilaç verilmek suretiyle ileri tarihe geciktirilebilmektedir. Adetten birkaç gün önce veya birkaç gün sonra yapılacak olan cerrahi işlemlerde herhangi bir hijyen sorunu yaşanmaz.

Ameliyat Sonrası Kanama ve Ağrı Oluşur Mu?
 • Ameliyat sonrası olağan komplikasyonlardan biri de kanamadır. Labioplasti ameliyatları sonrasında da nadiren görülmekle birlikte birkaç gün devam eden sızıntı biçiminde kanama durumları olabilir . Ancak meydana gelebilecek ağrı ve kanamalar bireyi rahatsız edecek veya endişeye düşürecek seviyede değildir. Ameliyat sonrası dokunun hassasiyeti sebebiyle oluşabilecek hafif şişkinlikler, bölgeye buzla kompres yapılması halinde kendiliğinden düzelmektedir. Ağrı hissi yaşanması halinde hekim tarafından reçete edilen ağrı kesicilerin kullanılması halinde birkaç gün içerisinde tüm sorunlar ortadan kalkacaktır.

Labioplasti Uygulaması Sonrasında Ameliyat Bölgesinde Dikiş İzi Kalır Mı?
 • Ameliyatta kullanılan iplikler vücutta kendiliğinden erime özelliğine sahiptir. Bu sebeple labioplasti ameliyatı sonrasında dikiş aldırma gibi bir sorun yaşanmaz. Ameliyatın uygulandığı bölgede kanlanma yüksek seviyede olduğu için ameliyat sırasında kesiler sebebiyle oluşan yaralar oldukça kısa süre içerisinde iyileşmekte, ameliyat bölgesinde herhangi bir iz kalması söz konusu olmamaktadır. Bu sebeple ameliyat sonrası dönemlerde bir başkası tarafından bakıldığında genital bölgede herhangi bir operasyon izine rastlanmaz. Dokunun tamamen iyileşmesi sonrasında jinekolog muayenesinde dahi ameliyatın izleri görülmez.

Labioplasti Ameliyatıyla Eş Zamanlı Yapılabilen Estetik Müdahaleler
  • Vajina daraltma,
  • Klitoris üzerindeki kırışıklık ve katlantıların
  • düzeltilmesi (klitoral hudoplasti)
  • Genital bölgelerde oluşan kararmaların giderilmesine yönelik olarak renk açma,
  • Labioplasti ameliyatı hastanın taleplerine göre farklı estetik müdahaleleri de içerebilmektedir. Hastanın talebi doğrultusunda labioplasti ameliyatı ile birlikte eş zamanlı olarak, 

   

  Ancak labioplasti ameliyatı ile birlikte farklı estetik girişimlerin yapılabilmesi için, hastanın doku yapısının uygun olması ve birkaç ameliyatı kaldırabilecek durumda olması gereklidir.

Barby Bebek Vajina Nedir?
 • Günümüzde labioplasti başvurusu yapan bireylerin büyük bir çoğunluğu barby bebek vajina görünümüne sahip olmak istediklerini beyan etmektedir. Bu tür vajinaların oluşturulması için iç dudakların neredeyse tamamı alınmakta iç dudaklarla dış dudaklar arasında düz bir hat şeklinde görünüm elde edilerek ortaya oldukça estetik bir görünüm çıkmaktadır. Labia minora (küçük dudaklar) tam olarak çıkarıldığında Venüs yarığı oluşmakta, vajina ortasında düz bir yarık şeklinde oluşan görünüm hoş bir estetik oluşum olarak değerlendirilmektedir.
Labioplasti Ameliyatları Kaç Yaşlarında Yapılmalıdır?
 • Labioplasti ameliyatlarından beklenilen sonuçların en üst düzeyde elde edilebilmesi için, bireyde psikolojik ve seksüel gelişimin tamamlanmış olması gereklidir. Bu sebeple labioplasti ameliyatları18 yaşını doldurmuş kişilere tavsiye edilmektedir. Ancak genel sağlığı tehdit eden bir sebebe bağlı olarak ameliyat talep edilmişse daha erken yaşlarda yapılması da mümkündür. Labioplasti ameliyatının yapılması için en erken yaş 18 olmakla birlikte, üst yaş sınırı yoktur. Estetik sorunlarını gidermek isteyen her yaştan kadın birey labioplasti ameliyatı yaptırarak ihtiyaç duyduğu görünüme sahip olabilmektedir.

Labioplasti Fiyatları
 • Hastaların ameliyat olmak istemesi durumunda bakacak olduğu hususlar arasında fiyatlar var. Fiyatların neye göre belirlendiği, oluşturulmuş olan fiyatlar hastalar tarafından sorulur. Net bir fiyat söylemek mümkün olmadığından, en doğru bilginin yapılacak olan kontrol sonrasında verilecek olduğunu söyleyebiliriz. Fiyat konusunda dikkat etmeniz gereken, uzman doktor ve steril klinik ortamına en uygun fiyatlar ile ulaşmaktır. Mümkün olan en uygun fiyatlar ile operasyonun tamamlanması, sizin için de avantajlı olacaktır.

  Randevu Alın;

  Kontrollerin yapılması için randevu almanız önerilir. Kısa süre içinde verilecek olan randevu sonrasında, kontroller yapılacak ve direkt olarak kişisel şekilde operasyonun yorumlanması sağlanacak. Bu sayede ameliyat hakkında size özel bilgilendirmenin olması da mümkündür.

  En uygun fiyatlar;

  Operasyon öncesinde labioplasti fiyatları için piyasaya göre en uygun fiyatların verileceğinden emin olabilirsiniz. En kısa süre içinde verilecek olan ameliyat günü ve en uygun ameliyat fiyatları ile avantajlı şekilde sağlığınıza kavuşma fırsatı bulacaksınız. Detaylar verilecektir.

Labioplasti Ameliyatı Sonrası Aynı Gün Taburcu Olunur Mu?
 • Labioplasti ameliyatları oldukça, kısa süreler içerisinde yapılabilmekte, hastalar ameliyat sonrası birkaç saat dinlendirildikten sonra taburcu edilmektedir. Bu sebeple farklı şehirlerden gelerek günübirlik ameliyat olarak dönmek mümkün olabilmektedir.  Ancak bazı hallerde labioplasti ile birlikte birkaç farklı ameliyatı eş zamanlı olarak geçiren hastalar bir gün dinlendikten sonra taburcu edilmektedir.

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ
Hemen Arayın:+90 530 626 98 89

  Sohbete Başla
  Merhaba Web Sitemize Hoş geldiniz. Yardıma ihtiyacınız varsa bize yazmaktan çekinmeyin. Mesajınıza en kısa sürede cevap verilecektir.
  Ayrıca bizlere WhatsApp hattımızdan da ulaşabilirsiniz: 0 530 626 98 89 Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.