Arabic AR English EN German DE Turkish TR

Klitoris Estetiği

resim

Klitoris vajina içinde yer alan ve haz alınan organdır. Yoğun damar yapısı nedeniyle aslında en önemli haz merkezlerinden bir tanesidir. Klitoris estetiği uygulamalarında genel olarak kırışıklıklar giderilir ve cilt üzerindeki kalıntılar alınır. Genel olarak Hudoplasti olarak adlandırılır ve labioplasti estetiği operasyonları sırasında yapılırlar. Vajina iç dudakları ile yapılan klitoris estetiğidir.

Genital bölgede yer alan iç dudaklar iki ayrı bölgeye ayrılır. Alt ve üst tabaka olarak bölümlere ayrılan iç dudaklardaki alt tabakadaki kısımlarda yukarıya çıkarak birleşen bölümlerde yer alan dokuya glans klitoridis adı verilir. Bu kısım genel oarak dışarıdan bakıldığında görülebilir.

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ
Hemen Arayın:+90 530 626 98 89

 • Klitoris bölgesi bayanlardaki ana haz merkezidir. Klitoris estetiği operasyonlarında bu organın üzerinde yer alan kırışıklıkların giderilmesi amaçlanır. Cilt kırışıklıkları katlantıları bu bölgede hoş olmayan bir çıkıntının oluşmasına neden olur. Bu durum görüntü olarak rahatsız edicidir.

Nasıl yapılır?
 • Labioplasti ve klitoris operasyonlarından sonra kişilerin günlük yaşamlarına devam etmelerinde herhangi bir sakınca yoktur. bir hafta boyunca hijyenik ped kullanılması ve vajen bölgesinin kuru tutulması gerekir. Enfeksiyon riskine karşı bunların yapılması gereklidir.

  Ayrıca ağır kaldırılmamalı ve çok fazla ayakta durulmamalıdır. Bacakların fazla açılmaması da gerekir. Banyo yaparken de bu bölgeye aşırı sıcak ya da aşırı soğuk su teması engellenmelidir.

  Tüm bu hususlara dikkat edilmesi halinde estetik operasyon sonucunda elde edilen sonuçtan %100 memnun kalınacaktır.

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ
Hemen Arayın:+90 530 626 98 89

  Sohbete Başla
  Merhaba Web Sitemize Hoş geldiniz. Yardıma ihtiyacınız varsa bize yazmaktan çekinmeyin. Mesajınıza en kısa sürede cevap verilecektir.
  Ayrıca bizlere WhatsApp hattımızdan da ulaşabilirsiniz: 0 530 626 98 89 Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.