+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Hakkımda

Op. Dr. Esra Demir Yüzer

Op. Dr. Esra Demir Yüzer, 1995 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 

Esra Demir Yüzer hayatı tıp alanında ilk olarak Siirt Merkez Demirkaya Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak başlamıştır. 2 yıl burada görev yapıktan sonra, 1997 yılında uzmanlık sınavını başarı ile tamamlayarak,   Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum ihtisasına başlamıştır. 

 

Operatör Doktor Esra Demir Yüzer

2001 yılında ise Uzman Kadın Doğum hekimi olarak mezun olmuştur. 2001 yılı ile 2009 yılları arasında hem Sakarya Çocuk Bakım ve Doğum Evi’nde hem de kendi özel muayenehanede hastalarına hizmet vermiştir. 

2009 yılından bu yana devlet görevinden ayrılarak, genital bölge estetiği alanında tedavilerini özel muayenehanesinde gerçekleştirmiştir. 2013 yılına kadar Sakarya’daki muayenehanesinde hastalarını tedavi eden Dr. Esra Demir Yüzey, 2013 yılından itibaren Ankara 3D Estetik ve Güzellik Kliniği ile genital bölge alanında tedavilerini sürdürmeye devam etmektedir. 

Dr. Esra Demir 3D Estetik Güzellik Kliniği

Dr. Esra Demir Yüzer 2001 yılından bu yana kadar çok sayıda hastasını tedavi ederek, hastalarda yaşanan genital bölge sorununun ortadan kalkmasını sağlamıştır.Klinik için başarılı bir ekip oluşturmuş olan Demir, çok sayıda hasta tecrübesi ile genital bölge estetiği alanında başarılı şekilde hizmet vermektedir.

Tedavi merkezine Türkiye’nin her yerinden hastalar gelmektedir. Hem tecrübesinden hem de bu alandaki başarısından faydalanmak isteyen hastalar için genital bölge estetiği alanında profesyonel tıbbi hizmet verilmektedir.

 • Labioplasti (İç Dudakların Küçültülmesi)
 • LabiumMajusların Dolgunlaştırılması
 • Pubis Estetiği
 • Hymenoplasti
 • Vajinoplasti

Alanında tedavilerin sunulması sağlanıyor. Hem bu alanda elde edilen tecrübelerin olması hem de klinik ortamının steril ve profesyonel şekilde oluşturulmuş olması; hastaların gönül rahatlığı ile ameliyat talep etmesini sağlayacak.

Katıldığı Kurs ve Ulusal Kongreler

Eğitim hayatı boyunca kendinizi yetiştirmiş olan doktor, aynı zamanda katıldığı kongreler ile de tecrübesini – deneyimini arttırmıştır. Genital bölge hastalıklarının çözümünün sağlanması, bu alanda tıp alanındaki çalışmalarını takip etmesi katıldığı kongreler ile de devam ettiriliyor.

 • Yenidoğan Resüsitasyonu
 • Ovulasyon İndüksiyonu
 • Cinsel Terapi (Cinsel Terapist unvanı almıştır)
 • Tüp Bebek Sertifikası
 • Estetisyenlik Sertifikası
 • PRP Tedavileri – Mezoterapi

Yukarıda verilen alanlarda katılımı olmuş ve gerekli resmi belgelerin temin edilmesi sağlanmıştır. Uzmanlaşmış olduğu alanın genital bölge estetiği olması, tecrübelerini bu alanda değerlendirmek adına 3D Estetik ve Güzellik Kliniği’ni kurmasını sağlamıştır. Profesyonel genel bölge estetiği alanında yıllardır çalışıyor olması ve başarılı bir ekip ile hizmet veriyor olması, hastaların endişeye yer vermemesini sağlıyor. İletişime geçerek, Op. Dr. Esra Demir Yüzer tecrübesi ile genital bölge probleminizi sonlandırabilirsiniz.

Kliniğimizden Görüntüler:

Katıldığı Ulusal Kongreler ve Kurslar

 
Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.