Randevu Telefon: 0312 235 33 11 Mithatpaşa Cad. 51/2 Çankaya/ANKARA
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi-Cumartesi 9:00 – 18:00 Pazar: Kapalı
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Blog
Genital Estetik
Jinekoloji
Kızlık Zarı
Mesleklere Göre Vajinismus
Pelvik Cerrahisi
Tüp Bebek
Vajinismus
Vajinismus Başarı Öyküleri
Vajinismus Hastaları
Vajinismus Hastalığı

Bu beyan www.esrademiryuzer.com’un gizlilik politikasını içerir. www.esrademiryuzer.com web sitesini ziyaret edenler aşağıda belirttiğimiz şartları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
www.esrademiryuzer.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunmak ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.esrademiryuzer.com’un birinci önceliği olmakla birlikte verdiğiniz bilgiler üçüncü bir şahısla paylaşılmayacaktır.Eğer sistemle ilgili bir sorun yaşanırsa bu sorunun en kısa sürede giderilmesi için,IP adresinizi tespit eder ve kullanır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve daha detaylı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
Sitemizdeki kayıt formları, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız, işiniz vb.) vermenizi talep eder.
www.esrademiryuzer.com üyesi olduğunuz andan itibaren gerekli görüldüğü durumlarda günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapabilir, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Demografik bilgileriniz ile sizlerin ilgi alanlarına yönelik sitemizi uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek amacıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak amacıyla kullanılır.

Penis Buyutme