+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Genital Estetik Fiyatları

genital estetik fiyatları

 

 

Genital Estetik Fiyatları

Genital estetik fiyatları ne kadar ? Son yıllarda dünya genelinde uygulanmaya başlanan genital estetik uygulaması sayesinde gerek doğuştan ve gerekse de sonradan çeşitli sebepler sonucunda vajinal bölgede meydana gelen sorunların giderilmesine yönelik uygulanmaktadır. Özellikle de doğum sonrasında vajinal bölgede oluşan elastik bozulmaların yeniden düzeltilmesi açısından genital estetik uygulaması gerçekleştirilmektedir.Genital Estetik Fiyatları yapılacak olan uygulamanın çeşidine ve bu alanda çalışan uzmanlara göre farklılık gösterse de genel kanının aksine son derece uygun fiyatlı uygulamalardır. Genital estetik işlemi genellikle hastanelerde ve doktor kliniği üzerinden gerçekleştirilmektedir.Kliniğimiz bünyesinde gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ve genital estetik fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Genital Estetik İşleminde Neler Yapılmaktadır?

 

Genital estetik işleminde neler yapılmaktadır ? Uzman doktor tarafından gerçekleştirilen genital estetik işleminde dış genital alanda dudakların küçültülmesi ve şekillendirilmesi, doğum eylemi sonucunda meydana gelen yırtılmaların yeniden düzeltilmesi gibi işlemler yapılır. Ayriyeten doğum eylemi sonrasında sarkan vajinal dudakların yeniden içeriye doğru gönderilmesi ve daraltılması, elastik kaybı neticesinde genişleyen vajinal daralma ve sarkmış idrar torbasının yeniden yukarı yöne doğru itilmesi gibi pek çok işlemler gerçekleştirilmektedir. Düzeltme operasyonu bunlardan ibaret olabildiği gibi tüm bu durumları da kapsayabilmektedir. Buradaki temel amaç ise dış görünüm bakımından çirkin bir görünüm kazanan genital organın yeniden eski durumuna dönüştürülmesidir.

 

Genital Estetik Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

 

Genital estetik uygulaması nasıl gerçekleştirilmektedir ? Genital estetik uygulaması vajinada meydana gelen sorunun genişliği baz alınarak doğumhane veya ameliyathane üzerinden gerçekleştirilmektedir. Daha çok genel anestezi uygulaması üzerinden gerçekleştirilen genital estetik cerrahi girişimi bağlı bulunduğu problemler baz alınarak 30 ila 45 dakikalık süreçte gerçekleştirilmektedir. Dış genital bölümün tamamen toparlanması, beraberinde vajinanın daraltılması ve idrar torbasının yukarı doğru çekilmesi ortalama olarak 120 dakikalık bir süreci kapsayabilmektedir.

 

Genital Estetik Sonrası Bakım

 

Genital estetik sonrası kadınların mutlaka doktor tavsiyelerine uymalıdır. Bu aşamadan sonra dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

 

 • Hastanın doğru bir şekilde eğitilmesi
 • Hastanın belirli süreçler dahilinde kontrole gitmesi
 • Tedavi sonrasında doğrudan ağızdan ve lokal olarak uygulanması gereken ilaçların kullanımı hakkında bilgilendirilmesi
 • Tedavi sonrasında hastaya iyileşme sürecinin ortalama olarak 30 gün olduğu hakkında bilgi sunulması ve bu sayede bu zaman dilimi boyunca ağır ev işlerinden kaçınmasına yönelik bilgiler aktarılması
 • Hekim önerisi haricinde herhangi bir krem veya merhem türünden ilaç uygulanmaması, iyileşme süreci tamamlanmadan cinsel ilişkiye girilmemesine yönelik bilgilerin aktarılması
 • Tedavi sonrasında günlük olarak banyo yapılabileceği, ancak genital alanda su haricinde herhangi bir kimyasal içerikli ürünün temas ettirilmemesine yönelik uyarıda bulunulması gerekmektedir.
 •  

Genital Estetik Tedavisinde Görülebilen Sorunlar

 

Genital estetik tedavisinde görülebilen sorunlar nelerdir ? Her tıbbi tedavilerde olduğu gibi genital estetik uygulamasında da bazı sorunlar söz konusu olabilmektedir. Genital estetik tedavisinde %100 oranda başarı elde edilebilmesi açısından vajinada meydana gelen problemlerin kusursuz bir biçimde tespit edilmesi ve önceden gerekli muayenelerin yapılması gerekmektedir. Bazı kadınlarda genital estetik tedavisinde iz kalması söz konusu olabilmektedir. Bu durumda doktor tarafından tavsiye edilen etkili krem ve merhemler uygulanabilmektedir.

 

Kadınlarda öz güven yükseltilmesi ve sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olunması açısından da uygulanan genital estetik tedavisi bu sebeple önem arz edebilmektedir.

 

 

Son yıllarda dünya genelinde uygulanmaya başlanan genital estetik uygulaması sayesinde gerek doğuştan ve gerekse de sonradan çeşitli sebepler sonucunda vajinal bölgede meydana gelen sorunların giderilmesine yönelik uygulanmaktadır.
Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.