+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Genital Estetik Ankara

GENİTAL ESTETİK ANKARA

 

Genital estetik Ankara bünyesinde yer alan pek çok hastane ve klinikte gerçekleştirilen operasyonlar olarak karşımıza çıkar. Daha güzel ve hoş bir görünüm adına kadınların tercihi olan genital estetik, adından da anlaşılacağı gibi genital bölgenin daha etkileyici bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olur. Özellikle genital bölgesinde istenmedik görüntülere sahip olan kadınların ilgi gösterdiği genital eseteik operasyonları, günümüzde uzman hekimlerin de katkıları ile oldukça önemli bir konuma gelmiştir. Artık kadınların genital bölgelerinde yaşadığı sorunların hemen hepsini kısa süreli genital estetik operasyonları ile ortadan kaldırmak mümkündür.

 

Genital estetik Ankara ile siz de genital bölgenizde istediğiniz sonuçlar elde edebilir ve bunun yanında daha çekici ve etkilyici bir vajinaya sahip olabilirsiniz. Genital bölge kadın için vücut üzerinde oldukça önemli bölgelerden biridir. Vücudun diğer bölgeleri kadar önemli olmasının en önemli nedeni cinsel ilişkilerdir. Ayrıca genital bölgenin estetik bir görüntüye sahip olması kadınlarda özgüvenin artmasını sağlar. Genelde kadınlar kendilerini karşı cinsel girdikleri ilişkilerde daha mutlu hisseder ve bu yüzden son dönemlerde pek çok kadın genital estetik operasyonlarından en az birini tercih etmektedir.

 

Genital Estetik Uygulamaları

 

Genital estetik  yada genital bölge estetiği nedir ? Genital bölgenin daha etkili ve hoş bir görüntüye kavuşmasının yanı sıra bazı işlevsel özelliklerin daha iyi bir hale getirilmesine genital estetik adı verilir. Estetik cerrahlar tarafından yapılan genital estetik uygulamaları ile genital bölgede pek çok farklı konuda işlemler yapılır. Bunun yanında cinsel ilişkilerde kadınlar ya da karşı cins için problem oluşturan durumlar da yine genital estetik ameliyatları ile ortadan kaldırılır. Bu nedenle genital bölgede yapılan tüm operasyonlar, kadınlar için oldukça büyük bir öneme sahiptir.

 

Genital Yapıyı Oluşturan Bölümler Nelerdir?

 

Genital yapıyı oluşturan bölümler nelerdir ? Genital estetik aynı zamanda bu bölgeyi oluşturan bölümlerde çeşitli deformasyonlar oluşması ile yapılan operasyonlar olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle gential bölgeyi oluşturan bölümlerin kadınlar tarafından da bilinmesi ve gerektiğinde hangi operasyonun gerekli olduğu her kadın tarafından bilinmelidir. Genital bölgeyi oluşturan bölümler aşağıdaki gibidir;

 • Vagen
 • Büyük dudaklar (Labium majus)
 • Küçük dudaklar (Labium minus)
 • Kızlık zarı (Hymen)
 • Dudakların üst kısmı ve tepe bölgesi (Mons pubis)

 

Genital bölgeyi meydana getiren bölümlerde deformasyonların oluşması sadece genital bölgeyi kötü bir görüntü içerisine sokmaz, aynı zamanda cinsel konularda yetersiz olunmasa ve bunun yanında özgüven eskiliği oluşmasına neden olur.

 

Genital Estetik Operasyonları Nelerdir?

 

Genital estetik operasyonları nelerdir ? Günümüzde genital bölgede gerçekleştirilen birçok farklı operasyon vardır. Bunlar gerek kadınlardaki özgüvenin artırılması gerekse de işlevsel bozuklukların düzeltilmesi amacı ile yapılır. Örneğin, vajina daraltma estetiği kadınların partnerleri ile cinsel ilişki sırasında daha fazla haz alması için yapılır. Aynı şekilde dar bir vajina karşı cinsin de ilişkiden istenen hazzı almasında etkili olur. Peki, genel olarak yapılan genital estetik operasyonlar nelerdir? daha yakından bakalım.

 • İç ve dış dudak estetiği (Labioplasti)
 • Klitoris üzerindeki katlanmaları düzeltme operasyonu (klitoral hudoplasti)
 • Vajina daraltma estetiği (vajinoplasti)
 • Vajina beyazlatma (lazerle vajinada renk açma)
 • G noktasını büyütme operasyonu (G spot augmentasyon)
 • Lazerle vajina sıkılaştırma ya da yenileme operasyonu (lazer vajinal rejuvenasyon)
 • Lazerle dış genital bölgeyi sıkılaştırma
 • Radyofrekans ile ilgili vajina ve dış genital bölgede yenilenmesi operasyonu
 • Genital boşluk büyük dudaklara yapılan dolgu operasyonu (labia majora enjeksiyonları)
 • Vajinada büyük dudakları ameliyatla ile küçültme operasyonu (labia majora estetiği)
 • Kızlık zarı dikimi ve onarımı (himenoplasti)
 • Pubis tepesinde yapılan estetik operasyonlar (puboplasti – venüs estetiği)
 • Vajina içinde oluşan cilt katlantısı oluşturma operasyonu (lazerle vajinal rugasyon)
 • Radyofrekans ile genital giriş orgazm fonksiyonunu kullanarak operasyonları

 

Genital estetik Ankara bünyesinde yer alan çok çok hastane ve klinikte operasyon operasyonlar olarak karşımıza çıkar.

 

 

Genital Estetik Operasyonları

 

Farklı genital estetik operasyonu vardır. Bu operasyonlardan her biri genital günün gerek görüntü gerekse de ayrıntılı olarak daha iyi bir şekilde gelmesine olanak sağlar. Şimdi, genital estetik operasyonlarına daha fazla bakalım.

 

Labioplasti (Büyük ve Küçük Dudaklara Yapılan İşlemler)

 

Lapioplasti işlemi nedir ? Genital uygulanıreki dudaklara labium adı verilir. Bu dudaklar aynı zamanda genital bölgede dış ve iç yapı oluşturur. Dış yapıyı oluşturan dudaklar içerir kalın ve dolgundur. Genital renklerde bulunan yer dudaklar ise küçük dudaklardır.

 

Genital bölgelerde bulunan dudaklarda zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak sarkma ya da uzama gibi durumlar ortaya çıkar. Sarkma ve uzamalar her şeyden önce genital bölge üzerinde görüntü bozukluğu oluştur. Bunu bir örnekle açıklayacak olursak; bikini ya da mayo giymek ön kısımda kabartı şeklinde bir görüntü ortaya çıkar. Ayrıca ben hiç kimse yakında dudaklarım vajina girişi kapatır ve ağrılı bir ilişkiye sebep olabilir.

 

Basit bir operasyon ile düzeltilebilir. Operasyon için uzayan ya da sarkan dudaklar kısaltılır ve aynı zamanda şekillendirilir. Bunun yerine dudakların için dolgunlaştırma işlemi yapılır.

 

 

Labioplasti ameliyatı için hasta aynı gün içerisinde normal yaşantısına geri dönebilir. Ancak en az 4 ya da5 hafta cinsel ilişkiden uzak durması gerekir.

 

Vajina Estetiği – Vajina Daraltma (Vajinoplasti)

 

Vaginoplasti, halk arasında vajina estetiği olarak bilinir. Bu operasyon hem cerrahi hem de lazer yöntemi ile seçilir. Tabi lazerle yapılan vajinal estetik operasyonu, cerrahi operasyona göre daha hızlı bir işlemdir.

 

Kadınlarda zamanla normal doğum değişimlere bağlı olarak vajinada genişleme meydana gelir. Vajinanın genişlemesine neden olur. Bu tür nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan şekil içindir, cinsel ilişkilerden alınan zevkin azalmasına neden olur. Cinsel hazzın düşüş göstermesi. Bu özellik vajinada gevşeyen fazla doku alınır ve daraltma işlemi ile vajina daha sıkı bir hale gelir. Çevre dokular da gençleştirilir.

 

Son dönemlerde lazer uygulaması ile vajina daraltma işlemleri, herhangi bir şekilde anestezi hızlı ve kolay bir şekilde yapılır. Her geçen gün ilerleme kaydeden teknoloji, lazerle vajina daraltma operasyonlarının daha kolay ve profesyonel bir hale gelmesine yardımcı oluyor. Ayrıca daha ileri bir teknoloji olan radyofrekans dalgaları, bunların çok daha başarılı ve etkili sonuçları ön plana çıkarmaktadır.

Genital Estetik Ankara alanında çalışmaları ile bilinen kliniğimizde genital bölge beyazlatma işlemi lazer uygulaması ile yapılır. Melanin pigmenti hücrelerini tamamen yok eder. Bunun ardından yapılan ancak daha önce meydana gelen koyulaşma ortadan kalkar. 

Kimler Vajina Estetiği Yaptırabilir?

 

Kimler vajina estetiği yaptırabilir ? Vajina estetiği. Doğum yapmış ya da yapmamış, evli ve bekar fark etmeksizin herkes bu operasyona dahil olabilir. Ayrıca vajina estetiği hiçbir şekilde kızlık zarına zarar vermez ve bunun yanında cinsel ilişkiden önemlidir hazzı olumsuz etkiler etkilemez. Hatta tam tersine cinsel hazzı artırdığını söylemek mümkündür. Normal doğum için bir engel oluşturmaz. Idrar yapmadır Vajina estetiğinde çok fazla merak edilen konulardan. Ancak bu operasyon idrar yapma konusunda herhangi bir sorun meydana getirmez.

 

Vajina Estetiği Sonrası

 

Ameliyat sonrası hasta ortalama 1 – 2 saat kadar gözlem altında tutulur. Daha sonra ise aynı gün içinde taburcu edilir. İyileşme süreci gerekir kişiden kişiye aittir gösterir. Ancak en geç 3 hafta sonra hasta normal haline geri döner. Hastanın 3 haftalık süreçte hem doktor tarafından verilen tavsiyelere uyması.

 

Ağrı kesiciler için doktor tedavisi verilen ağrı kesiciler kullanılmalıdır. Ancak doktor onayı olmayan hiçbir ilacın kullanılmaması gerek. Ayrıca operasyonun ardından dikişler kısa süre erir. Bunun nedeni operasyon gerektirir. Bir dikiş izi kalmaz.

 

Ameliyat sonrası en çok merak edilen konuların başında dikiş izi gelir. Ancak hastaları tereddüt ettiren bu sorunun cevabı tam olarak hiçbir şekilde iz kalmadığıdır. Ayrıca iz kalmadığı gibi hastanın ameliyat olduğu gibi fark edilmiyor.

 

4 hafta geçmeden sonra başlar. Yani bir haftadan daha önce cinsel ilişkiye girmek operasyon yapılır. Bu nedenle cinsel ilişkiye girmek için belirli bir süre kadar beklemek gerekir.

 

Vajinal Estetik Avantajları Nelerdir?

 

Vajinal estetik avantajları nelerdir ? Vajinal estetik ile ilgili birtakım avantajlar elde edilir söylemek yanlış olmaz. Çünkü bu operasyon ile ilgili kendilerine olan özgüveni geri gelir. Belki de cinsel ilişki konusunda bir kadın için en önemli etkenlerden biri özgüvendir. Vajinal estetik, kadınlara göre bu avantajlar ile her zaman revaçta olan bir genital estetik dalıdır. Peki, vajinal estetiğin kadınlara göre avantajlar nelerdir? bunlara daha fazla bakalım.

 

 • Vajinal estetik ile her şeyden önce genital yönde oluşan sarkmalar ve uzamalar ortadan kaldırılır.
 • Görüntü sergiler.
 • Cinsel ilişkilerde gerekli güvenlik eksiliğinin giderir ve etkileri.
 • Vajinal estetik sayesinde cinsel birleşme daha rahat ve sorunsuz bir hale gelir.
 • Vajina bölgesi aynı anda taraflar için de daha çekici bir hal alır ve doğal olarak karşı cinsin isteğiniz içindir.
 • Kadınlarda ilişkiler vajinal estetik ile cinsel ilişkiler için olan istek daha da artar. Cinsel ilişkiye karşı olan soğukluk ortadan kalkar ve kadın partneri.

 

Vajina Estetiği Kapsamına Hangi Operasyonlar Girer?

 

Vajina estetiği kapsamına hangi operasyonlar girer ? Vajina estetiği operasyonları kendi içerisinde birtakım dallara ayrılır. Her biri farklı bir işlev ve şekil bozukluğunun giderilmesinde etkilidir. Şimdi, vajina estetiği içindir yapılan operasyonlar nelerdir? bunlara göz atalım.

 • Vajina daraltılma (Vajinoplasti)
 • Vajina iç dudak estetiği (Labioplasti)
 • Klitorise yapılan estetik ameliyat (Klitoral hudoplasti)
 • Doğum sonrası kesilerini düzeltilme (Perinoplasti)
 • G noktasında büyütme operasyonu (G spot augmentasyonu)
 • Vajinanın büyük dudaklarına yapılan dolgular estetiği
 • Vajina beyazlatma
 • Pubis tepesini düzeltilme operasyonu (puboplasti)
 • Kızlık zarı onarımı ameliyatları

 

Vajina Beyazlatma Operasyonu

 

Son işlem pek çok kadın tarafından ilgi gören vajina beyazlatma operasyonu, genital kullanımdan oluşan kararların hızlı ve kolay bir şekilde giderir. Lazerle bu uygulama yaklaşık olarak 15 dakika kadar sürer. En fazla 3 seans içerisinde genital bölge beyazlatılır. Bu operasyonda yer alan lazer özelliği cilt rengini açmasıdır. Cilt üzerine gönderildi ışık dalgaları ile kararmış dokuların renk açılır ve ayrıntılı cilt daha estetik bir yapıya kavuşur.

 

Kızlık Zarı Dikimi

 

Kızlık zarı dikimi ya da onarımı operasyonu da genital estetik uygulamalarından oluşur. Çeşitli nedenlere bağlı olarak kızlık zarı, flep yöntemi ya da mikro cerrahi uygulaması ile tekrar dikilir. Bu özellik aynı zamanda kızlık zarının kalıcı olmasını sağlar. Kızlık zarı dikimi bölgesinde kişi cinsel ilişkiye girdiğinde vajinada kanama oluş gelir. Flep ve mikro cerrahi yöntemi ile kızlık zarı dikimi, gerekli yırtılmamış bir kızlık zarının taklit edilmesi gerekir gelir. Ortalama 30 dakika kadar süren bu operasyon sonrası hasta aynı gün işine dönebilir.

 

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi (Flep Yöntemi)

 

Kızlık zarı bölgesinde cinsel ilişki olmak üzere genital bölgeye alınan ağrı darbeler içindir yırtılır. Bunun ardından ise kişi, evlendikten sonra ilk ilişkide vajinada kanama meydana gelmesi için kızlık zarını diktirir. Kızlık zarı dikiminde uygulana yöntemlerden biri flep yöntemi olarak karşımıza çıkar.

 

Flep yöntemi ile vajinanın hemen alt kısmıından bir doku parçası alınır ve alınan doku parçası daha sonra vajinanın yan duvarına dikilir. Bu işlemin ardından girilen ilk cinsel ilişkide vajinada kanama oluş gelir. Flep yöntemi ile ilgili kızlık zarının bozulmuş olması taklit edilir. Cinsel ilişki izlemek için doku parçası, vajinada kanama oluşturur ve bu da kızlık zarının bozmasını hissini verir.

 

Flep Yöntemi Sonrası

 

Kalıcı kızlık zarı dikimi olarak karşımıza çıkan flep yöntemi altında. Bunu yanında doktor tavsiyeleri ve hijyen de yine oldukça önemli bir neden yer alır. Genel olarak flep yöntemi üzerinde değişiklik yapması ve dikkat edilmesi gerekenler içindir gibi sıralanabilir;

 

 • Flep yöntemi altında hatsa öncelikle iki gün boyunca duşar girmemeli ya da banyo yapacaktır.
 • Ayrıca şart deniz, havuz ya da küvete girmesi onu şartda geçerlidir.
 • Ata, bisiklete ve motora binmek de aynı şekilde flep yöntemi kullanılırki ilk 3 hafta yasaktır.
 • Hasta ameliyat sonrası ilk 2 – 3 hafta kadar bacak arasını aşırı derecede zorlayacak hareketlerden kaçınmaktadır.
 • Operasyon sonrası hasta işine geri dönebilir. Ancak bunun için işin çok fazla ağır gereklidir.
 • Ameliyatın ardında ikinci haftanın sonuna gelindiğinde vajinada bir miktar olabilir. Bu akıntısından zaman ilaç kullanmadan kendiliğinden geçer.
 • Flep yönteminin ardından vajinada leke gibi kanamalar da uygulanır. Hatta bu kanama yaklaşık olarak 3 – 4 gün gibi uzun bir süre devam eder. Kişiye bağlı olarak bu kanamanın uzunluğu ve yoğunluğu da değişir. Ancak bunlara rağmen tereddüt yaşanacak herhangi bir durum olmaz.

 

Flep Operasyonu Ne Kadar Sürer?

 

Flep operasyonu ne kadar sürer ? Kalıcı kızlık zarı onarımı olan flep yöntemi, lokal anestezi altında ortalama 25 dakika kadar sürer. Genelde çok zaman almayan bir operasyondur ve hasta aynı gün taburcu edilir.

 

Flep Yöntemi Ne Kadar Süre Dayanır?

 

Flep yöntemi ne kadar süre dayanır ? Flep yöntemi ile dikilen kızlık zarı oldukça uzun süreli bir etkiye sahiptir. Operasyonunuzu 10 – 15 yıl kadar kalıcı olmayı başarır. Uzun süreli kızlık zarı dikiminde oldukça önemli bir yere sahiptir.

 

Mikro Cerrahi İle Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

 

Kızlık zarı dikiminde etkili sonuçlar ortaya koyan Başka bir yöntem ise mikro cerrahi olarak karşımıza çıkar. Mikro cerrahi yöntemi ile tekrar bir araya getirilir. Hasta operasyonunuzun herhangi bir acı ya da ağrı hissi ile karşı karşıya kalmaz. Bu operasyonda hasta oldukça hızlı bir şekilde iyileştirir ve bu süreç diğer cihazlar için daha rahat geçer. Ayrıca bu yöntemle yapılan kızlık zarı dikimi jinekolojik muayenede dahi anlaşılmaz.

 

Mikro cerrahi yöntemi ile ilgili kızlık zarı onarımı uzman jinekologlar tarafından uygulanır. Başarı ortanı çok yüksek olmak mikro cerrahi yönteminde girilen ilk cinsel ilişkiide vajinada kanama oluşur gelir. Bu kız pek çok kadın tarafından çok fazla tercih edilen bir kızlık zarı operasyonu yapıyor. Mikro cerrahi olarak çok fazla ya da sık sık yapan giren kadınlar tarafından tercih edilir. Bunun yanında düşük, doğum yapmış ya da kürtaj gibi operasyonlar başından geçmiş olanlanmıştır da tercihi yapılmaktadır.

 

Mikro cerrahi yönteminin yanında yapılan vajina daraltma operasyonu da kızlık zarı. Bu tipik çok sık ilişkiye girmiş ve vajinasında belirli oranda genişlemenin meydana gelir. Mikro cerrahi yöntemi ile hem kızlık arı dikilebilir hem de vajina daraltma estetiği ayarlanabilir. Bu ise kadınlar için oldukça avantajlı sonuçların ortaya çıkmasını sağlar.

 

Mikro Cerrahi İle Kızlık Zarı Dikimi Sonrası

 

Flep yönteminde olduğu gibi mikro cerrahi ile yapılan kızlık zarı. Hastanın daha hızlı ve ağrısız bir şekilde iyileştirmesi adına bunlar önemlidir. Peki, mikro cerrahi ile kızlık zarı dikimin ardından nelere dikkat edildi? Bunlara bakalım.

 

 • Mikro cerrahi ile yapılan kızlık zarı dikimasında öncelikle dikkat edilmesi gereken olarak dikkat edilmesi gereken operasyonu gerçekleştiren hekim tarafından verilen tüm tavsiyelerin içerir. Doktor tavsiyeniz ya da onayı olmayan hiçbir ilaç alınmıyor.
 • Bunların yanı sıra operasyonun ardından bacaklarının çok fazla gerilmesi ya da açacağı sporlar yapmak yasaktır. En az 3 hafta kadar bacakların çok fazla açılmasına neden olan hareketlerden uzak durmak gerekir.
 • Ameliyat kaydı hasta ağır bir işte çalışmamak kaydı ile kendi işine dönebilir.
 • Mikro cerrahi uygulamasından 2 gün sonra kesinlikle duş almamak gerekir. Bunun yanında deniz, havuz ve küvet gibi çok aşırı suyun olduğu içindir.
 • Diğer yandan motor, bisiklet ve ata binmek gibi aktivitelerde tamamen düşer. Çünkü bunlar bacak arasının çok aşırı kasılmasına ve gerginleşmesine yol açar. Bu odada en az 3 hafta kadar bunların yapılmaması gerek.
 • Operasyonun ardından 2 hafta sonra vajinada lekelenme gibi akıntılar içindir. Bu durumda endişe edilecek bir durum söz konusu değildir. Kısa bir süre sonra bu akıntılar kendi kendine geçecektir.

 

Mikrocerrahi İle Kızlık Zarı Dikimi Ne Kadar Sürer?

 

 Mikrocerrahi ile kızlık zarı dikimi ne kadar sürer ? Mikro cerrahi ile kızlık zarı dikimi vajina daraltma estetiği yapılmadığı taktirde yaklaşık olarak 30 dakika kadar sürer. Ancak vajina daraltma estetiği için biraz daha uzamasına neden olabilir. Eğer vajina daraltma estetiği de yapılırsa operasyonun süresi 1 ya da 1,5 saat arasında değişebilir.

 

Kısa Süreli Kızlık Zarı Onarımı

 

Flep ve mikro cerrahi işlemlerinin yanı sıra kısa süreli kızlık zarı dikimi operasyonları vardır. Bu operasyonun evlenmeden en az 7 gün önce lütfen tavsiye edilir. 7 gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gerekir. Aksi taktirde yapılan operasyon daha fazla dayanmaz ve kızlık zarı tekrar kendiliğinde yırtılabilir.

 

Klitorise Yapımı Estetik Operasyon (Hoodektomi)

 

Klitoris, kadınlarda dış genital organlardan içerir. Sinir ve damarlarında oldukça zengin bir deri ile kaplı olan klitoris, vulvanın hemen tepsinde kısa bir bağ ile pubis kemiğine bağlı bir yapıdadır. Cinsel ilişkide eeksiyona uğrar ve bu şekilde haz duygusunun artmasına neden olur.

 

Hoodektomi yani klitorise yapılan estetik ameliyat, gerekli tam olarak klitorisi kaldırmak kaldırmak için yapılan bir ameliyat olma özelliği taşır. Daha çok Afrika ülkelerinde kız çocuklarının sünnetilmesi için yapılan bir operasyondur. Bu şekilde kızların cinsel haz duygusunun yok edilmesi amaçlanır.

 

Genital estetik bünyesinde yapılan klitorisi kaplayan fazla deri kıvrımının kaldırılması şeklindedir. Yapılan işlem kadında haz duygusunun kaybolmasına yol açmaz. Tam ters deri kıvrımı klitoris üzerinden kaldırılan için cinsel ilişki içindir temas daha faza olur ve bu şekilde cinsel ilişkiiden alınan az haz da artar.

 

Perine Bölgesinde Yapılan Estetik Operasyon (Perineoplasti)

 

Kadınlarda perine vajen girişi ile anüs arasında yer alır. Perinoplasti olarak karşımıza çıkan perine bölgesi estetik operasyonu, perine bölgesinde oluşan şekil bozukluklarılarını giderir. Vajinoplasti ameliyatı ile birlikte yapılan perinoplasti, perinedeki şekil bozuklularının giderilmesinde oldukça etkili bir uygulama olarak ön plana çıkar. Genel olarak perinoplasti operasyonunun uygulandığı durular içindir;

 • Perinoplasti, normal doğum ve çeşitli travmalara bağlı olarak meydana gelen şekilde bozulmalarında gereklidir.
 • Ayrıca normal doğum şartlarında dış genital oranlarını korumak için doktor tarafından yapılan perineye kesi yapılır ve bunun adı epizyotomi olarak karşımıza çıkar.
 • Doğuştan ya da ilerleyen yaşın etkisi ile perinenin normalden çok daha kısa ya da açık olduğu içindir.

 

Genital estetik genel bakış oldukça geniş bir alandır. Kadınlar genital bölgelerinde görüntüden memnun olmadıklarında bu operasyonlardan birini tercih eder ve burada vajinada yer alan şekil bozukluklarını giderir. Ankara ve çevresine hizmet vermek. Alanında uzman hekim kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile sizlere hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler daha fazla görün görün.

Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.