+05306269889
Mithatpaşa Cad. No:51/2

Cinsel İlişkiye Girememe

Cinsel İlişkiye Girememe Sorunu Nedir

Her  vajinismus hastası ‘’Neden cinsel ilişkiye giremiyorum?’’ sorusunu bir tek kendisi soruyor sanar. Ona göre bir tek kendi  bu dünyada  cinsel  ilişkide bulunamıyordur. Onlar kendi vajenlerinin diğer kadınlara göre daha dar hatta bir kısım vajinismus hastaları vajenlerinin  kapalı olduklarına inanırlar. Halbuki   tüm kadınlar  aynı  şekilde yaratıldı.

Şimdi  ‘’Peki biz niye cinsel ilişkide bulunamıyoruz ‘’dediğinizi duyar gibi oluyorum. Bunun nedeni doğru  olduğuna inandığınız yanlışlardır. Etraftan duyduğunuz  abartılı hikayeler veya dilden dile dolaşan kimin başına geldiği hiçbir zaman  bilinmeyen, gerçek hayatta yaşanması mümkün olmayan ancak sizi korkutmaya yeten  şehir efsaneleri. Mesela cinsel ilişki sırasında  kadınla erkeğin kitlenmesi ve bu şekilde battaniyeye sarılarak doktora gidilerek açılması.

Penisin vajene girince vajenin kirleneceği ve bir daha temizlenemeyeceği. Penisin vajeni delip geçeceği gibi daha birçok gerçek dışı efsanevi hikaye. Aslında bu  hikayeleri  duyan her kadın  önce inanmaz çünkü akıl dışı gelir ama yine de yüreğine bir korku düşer. İşte o, ilk cinsel ilişki zamanı geldiğinde de bu hikayeler, ne kadar akıl dışı gelse de  kadını olumsuz etkiler. Severek evlendiği eşiyle cinsel birliktelik yaşayamaz.

Tedavilerimizde Neler Var?

Yıllar içerisinde tecrübelerimize dayanarak söylemek gerekirse  vajinismus  sorunu, kırsal veya kentsel, okumuş veya okumamış kesim ayırt etmeksizin  toplumun tüm kesimlerinde görülür. Daha çok Türkiye gibi kapalı toplumlarda görülür. Hakim, avukat, öğretmen, mühendis, doktor hatta jinekolog hastalarımız oldu. Tüm vajinismus hastalarının ortak yönleri  bu sorunu sadece kendilerinin yaşadığını düşünmeleri ve korku idi.

Biz kliniğimize gelen vajinismus sorunu yaşayan kadınların öncelikle kendine ve bize tam olarak güvenmesini  sağlarız. Bunu sağladığımızda tedavinin %50’si bitmiş demektir. Kişiye özel bir tedavi programı çıkarır ve öncelikle kendi vücutlarını  kendilerine tanıtırız. Yanlışların yerine doğruları, kanıtlara  dayalı olarak anlatırız. Vajinismus sorunu yaşayan kadınlar cinselliği en başından en doğru şekilde öğrenirler. Bu tedavide amaç  sadece penis-vajen birlikteliği değil, zevk alınan bir cinsel hayat oluşturmaktır.

Tedavinizi ertelemeyin. Sadece 3 seans sürecek bir tedavi programı sonrası  mutlu bir cinsel hayatınız olabilir.

Hızlı İletişim ve Randevu
Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.