Randevu Telefon: 0312 235 33 11 Mithatpaşa Cad. 51/2 Çankaya/ANKARA
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi-Cumartesi 9:00 – 18:00 Pazar: Kapalı
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Blog
Genital Estetik
Jinekoloji
Kızlık Zarı
Mesleklere Göre Vajinismus
Pelvik Cerrahisi
Tüp Bebek
Vajinismus
Vajinismus Başarı Öyküleri
Vajinismus Hastaları
Vajinismus Hastalığı

Her  vajinismus hastası ‘’Neden cinsel ilişkiye giremiyorum?’’ sorusunu bir tek kendisi soruyor sanar. Ona göre bir tek kendi  bu dünyada  cinsel  ilişkide bulunamıyordur. Onlar kendi vajenlerinin diğer kadınlara göre daha dar hatta bir kısım vajinismus hastaları vajenlerinin  kapalı olduklarına inanırlar. Halbuki   tüm kadınlar  aynı  şekilde yaratıldı.

 

Şimdi  ‘’Peki biz niye cinsel ilişkide bulunamıyoruz ‘’dediğinizi duyar gibi oluyorum. Bunun nedeni doğru  olduğuna inandığınız yanlışlardır. Etraftan duyduğunuz  abartılı hikayeler veya dilden dile dolaşan kimin başına geldiği hiçbir zaman  bilinmeyen, gerçek hayatta yaşanması mümkün olmayan ancak sizi korkutmaya yeten  şehir efsaneleri. Mesela cinsel ilişki sırasında  kadınla erkeğin kitlenmesi ve bu şekilde battaniyeye sarılarak doktora gidilerek açılması.

Penisin vajene girince vajenin kirleneceği ve bir daha temizlenemeyeceği. Penisin vajeni delip geçeceği gibi daha birçok gerçek dışı efsanevi hikaye. Aslında bu  hikayeleri  duyan her kadın  önce inanmaz çünkü akıl dışı gelir ama yine de yüreğine bir korku düşer. İşte o, ilk cinsel ilişki zamanı geldiğinde de bu hikayeler, ne kadar akıl dışı gelse de  kadını olumsuz etkiler. Severek evlendiği eşiyle cinsel birliktelik yaşayamaz.

CİNSEL İLİŞKİYE GİREMEME

CİNSEL İLİŞKİYE GİREMEME

Tedavilerimizde Neler Var?

Yıllar içerisinde tecrübelerimize dayanarak söylemek gerekirse  vajinismus  sorunu, kırsal veya kentsel, okumuş veya okumamış kesim ayırt etmeksizin  toplumun tüm kesimlerinde görülür. Daha çok Türkiye gibi kapalı toplumlarda görülür. Hakim, avukat, öğretmen, mühendis, doktor hatta jinekolog hastalarımız oldu. Tüm vajinismus hastalarının ortak yönleri  bu sorunu sadece kendilerinin yaşadığını düşünmeleri ve korku idi.

Biz kliniğimize gelen vajinismus sorunu yaşayan kadınların öncelikle kendine ve bize tam olarak güvenmesini  sağlarız. Bunu sağladığımızda tedavinin %50’si bitmiş demektir. Kişiye özel bir tedavi programı çıkarır ve öncelikle kendi vücutlarını  kendilerine tanıtırız. Yanlışların yerine doğruları, kanıtlara  dayalı olarak anlatırız. Vajinismus sorunu yaşayan kadınlar cinselliği en başından en doğru şekilde öğrenirler. Bu tedavide amaç  sadece penis-vajen birlikteliği değil, zevk alınan bir cinsel hayat oluşturmaktır.

CİNSEL İLİŞKİYE GİREMEME

CİNSEL İLİŞKİYE GİREMEME

Tedavinizi ertelemeyin. Sadece 3 seans sürecek bir tedavi programı sonrası  mutlu bir cinsel hayatınız olabilir.

Yorum Ekle

Eposta adresini gözükmeyecektir. * ile işaretli yerleri doğru doldurunuz.

Penis Buyutme