+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Cilt bakımı

Cilt Bakımı Nedir

Cilt bakımı

Sağlıklı ve güzel görünen bir cilt, güzelliğin en önemli parçasıdır. Bunu sağlayabilmek de düzenli olarak güvenilir ve steril merkezlerde, cilt tipine uygun ürünlerle, dalında uzman kadro ile yapılan bakımlarla mümkündür. İnsanların kimlik yaşı ile cilt ve beden yaşının uyumu kişinin kendine bakımı ile ilgilidir. Cildimiz hava kirliliği, ultraviyole, ısı değişiklikleri gibi olumsuz dış etkenlere en çok maruz kalan organımızdır. Ruhsal problemler cildimizde de bulgu verebilirler. Mesela akneli bir ciltte öncelikle karaciğer ve hormon bozuklukları araştırılmalıdır.

 

Nedenleri

 

Stres, depresyon, kötü beslenmede akne nedeni olabilir. Bir diğer önemli konu da ciltteki lekelerdir. Lekelerin nedenleri arasında uzun süreli güneşe maruz kalma, yaşlanma cilde uygun olmayan ürün kullanımı, cilde yapılan bilinçsiz uygulamalar sayılabilir. Cilt kırışıklıkları yaşın ilerlemesi ile olabildiği gibi cilde dışarıdan yapılan ağda uygulamaları ve bilinçsiz yapılan epilasyon sonucu gerçekleşebilir.

 

Biz problemli ve normal cilt bakımı için başvuran müşterilerimizi öncelikle doktorumuz ile ön görüşmeye alırız. Cildin ihtiyacına göre problemli ciltlerde gerekiyorsa tetkik istenir. Sonuçlarında bir organ hasarına bağlı bir sorun görünüyorsa öncelikle bu durum tedavi edilir. Bu tedavi süresince cilde gerekli bakımlar yapılarak destek verilir. Eğer organ hasarı yoksa doktorumuz cildin ihtiyacı olan bakımı reçete eder ve uzman estetiysen ile birlikte uygulanır.

 

Cilt bakımlarında organik ürünler kullanılarak yapılan komedan temizliği, meyve asitleri kullanılarak yapılan kimyasal peelingler ki bunlar leke, akne, kırışıklık problemlerin de farklı farklı kullanılır. Özel elmas kesim roller kullanılarak yapılan cilt gençleştirme, leke, skar ve iz tedavileri yapabilmekteyiz.

Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.