+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Bikini Bölgesi Neden Kararır?

Bikini bölgesi kararması nedir

 

Bikini Bölgesi Neden Kararır?

Bikini bölgesi neden kararır ? Özellikle kadınlarda daha yaygın olan bu durum. Yanlış ve kalitesiz yapılan ağda, jilet kullanmak, epilasyon aletlerinin yanlış seçimi, aşırı terleme gibi nedenler bikini neden karar neden neden oluyor. Bu nedenlerin dışında, bikini bölgesi doğuştan gelen sebeplerden dolayı da kararabilmektedir. Esmer tenli insanlar bikini bölgesi, beyaz tenli insanlara göre daha koyudur. Bikini için karar verme tetiklemektedir.

 

Daha fazla karar verilebilir şahit olabilirsiniz. Bikini bölgesi, halk arasında vajina estetiği olarak da bulunur. Bazı kadınlarda hamile olunan dönemlerde de görülebilmektedir. Gebelik, doğum kontrol hapı, güneşlenme ve hormonal problemler, bikini nedeni karar verilmelidir. Bu sorun psikolojik sorunlara da neden oluyor. Özellikle yaz aylarında, sahil kenarlarında bikini giymek isteyen kişiler, kararma sorunlarının nedeni bu isteğini gerçekleştiremiyorum. Bu da tatilin zehirlediği sebep oluyor.

 

Bikini Bölgesinin Kararması Çamaşırlarla Engellenebilir Mi?

 

Bikini bölgesinin kararması çamaşırlarla engellenebilir mi ? Polyester kumaştaki iç çamaşırları, bikini yüzünden daha çok karar verin neden oluyor. Çünkü polyester kumaşlar, bikini içindir hava almasını engeller ve terlemesine neden oluyor. Bu durum da zamanla bikini nedeni karar verecek neden oluyor. Bikini seçim zamanla koyulaşmasında en büyük etkenlerdendir.

 

Bikini yüzünden Kararma Nasıl Giderilir?

 

 • Düzenli olarak pamuklu iç çamaşırı kullanmak,
 • Bikini bölgesindeini her gün ılık suyla yıkayıp durulayarak,
 • Dar olmayan iç çamaşırlarını her gün değiştirerek,
 • Sabunu sadece banyoda kullanarak,
 • Pamuk bezlerin fotoğrafları yaygınlaştırarak,
 • Bikini bölgenize uygun kremleri temin edip kullanarak,
 • Bebek pudrası kullanarak,
 • Limon, vazelin gibi ürünler bikini bölgenize sürmeyerek,
 • Lazerle beyazlatma yöntemlerini tercih ederek,
 • Aloe Vera jeli kullanarak,
 • Anti depresan ilaçlarından uzak durarak
 • Bikini bölgesindeini temiz altında,
 • Tahrişe sebep olacak işlemlerden uzak durarak,
 • Cinsel ilişki sıklığını düzenleyerek,
 • Düzenli güneşlenerek,
 • Spor kıyafetleri nemli kıyafetlerden uzak durarak,
 • Kilonuzu dengede içerir,
 • Sentetik iç çamaşırlarından uzak durarak,
 • Bedene uygun kıyafetler tercih ederek,
 • Tüy dökücü kremlerden uzak durarak giderilebilir.

 

Özellikle kadınlarda daha yaygın olan bu durum. Yanlış ve kalitesiz yapılan ağda, jilet kullanmak, epilasyon aletlerinin yanlış seçimi, aşırı terleme gibi nedenler bikini neden karar neden neden oluyor.

 

 

Genital Bölge Kararması Nedir?

 

Genital bölge kararması nedir ? Genital bölge kararması tam olarak bikini bölgesinde çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan renk değişimleridir. Bikini bölgesinde kararma meydana geldiğini söylemek yanlış olmaz. Bikini görünümü yeteri özen göstermeyen kadınlarda çok sıklıkta.

 

Genital Bölge Kararması İçin Kesin Çözüm

 

Genital bölge kararması için kesin çözüm. Genital bölge kararması için en etkili çözümlerden biri genital bölge beyazlatma işlemi olarak karşımıza çıkar. Beyazlar ve genital bölge renklerinde daha açık bir hale gelir. Genital bölge beyazlatma işlemi bugünde pek çok farklı klinik tarafından kullanılabilir ameliyatsız bir estetik uygulama olma özelliği taşır. Ayrıca hızlı ve kolay bir şekilde.

 

Genital bölge beyazlatma işlemi lazer uygulaması ile yapılır. Melanin pigmenti hücrelerini tamamen yok eder. Bunun ardından yapılan ancak daha önce meydana gelen koyulaşma ortadan kalkar. Lazer ile yapılan genital bölge beyazlatma işleminde peeling uygulaması da yapılır. Peeling ile genital bölgede yapılan tıraş ya da diğer nedenlere neden olur.

 

Ayrıca genital bölge beyazlatma işlemi ile lazer ışınlarının cildin canlandırması, daha parlak bir görüntü kazanmasını ve aynı zamanda sıkılaşmasını sağlar.

Lazer ile Genital Bölge Beyazlatma İşlemi

 

Lazer ile genital bölge beyazlatma işlemi. Beyaz bölge işlemi şarj edilebilir adıyla vajina beyazlatma işlemi olarak karşımıza çıkar. Ameliyatsız bir estetik uygulama olması nedeniyle çok çok kadın tarafından rahatlıkla tercih edilir. Yanlış olmaz. Ortalama 15 dakika kadar süren bu işlem için ağrı duyulmadığı için lokal ya da genel anestezi uygulanmasına gerek yoktur. Sadece bölge hassasiyetinin yüksek olması durumlarında ilgili bölge lokal anestezi altında uyuşturulur. Genital bölge beyazlatma işleminde genel olarak bir seans yeterli olur. Ayrıca yapılan hayat sonrası geri dönebilir. Kanama riski yoktur ve herhangi bir şekilde genital ihtiyaç iz kalmaz.

 

Diğer Genital Bölge Beyazlatma Yöntemleri Nelerdir?

 

Diğer genital bölge beyazlatma yöntemleri nelerdir ? Genital bölge kararması için farklı beyazlatma yöntemleri de yer alır. Doktor gözetiminde krem ​​uygulaması ile genital bölgelerin beyazlatılması mümkün olur. Ancak doktor tarafından tavsiye edilen bir krem ​​gerekir. Diğer yanda karbonatlı karışımları da aynı şekilde vajina beyazlatma konusunda etkili sonuçlar ortaya koyar. Ancak bu karışımlar da yine doktor tarafından tavsiye edilir.

Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.