+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Bikini Bölgesi Beyazlatma Nedir

 

bikini bölgesi beyazlatma

 

Bikini Bölgesi Beyazlatma Nedir

Bikini bölgesi beyazlatma, vajina bölgesinde meydana gelen kararmaların giderilmesi amacıyla yapılan vücut bakımı uygulamalarından biridir. Doğru yöntemle ve profesyonel destekle vajina bölgesinde oluşan koyu renklerin 1-2 ton açılması sağlanabilmektedir. Özellikle vücut estetiğine önem veren kadınlar tarafından tercih edilen bikini bölgesi beyazlatma uygulamaları, görsel olumsuzlukların giderilmesini sağlamaktadır. Başlangıçta fazla koyu renklerde olmamalarına rağmen, gün geçtikçe daha da kararan bikini bölgeleri, ağda ve epilasyona bağlı etkiler sebebiyle renk değişimine uğramaktadır.

 

Bikini bölgesi beyazlatmaya yönelik olarak farklı kozmetik ürünler mevcut olmakla birlikte birçoğu kimyasal içeriklere sahiptir. Bu tür ürünler özellikle genital bölgeler (vajina) üzerinde olumsuz etkilerin oluşmasına sebep olabilmektedir. Bikini bölgesi beyazlatma konusunda son derece hijyenik ortamlarda hizmet sunan klinikler, son derece uygun fiyatlarla yapılan uygulamalarda mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Gerek bireysel olarak yapılan bitkisel çözümlerde, gerekse kliniklerde yapılan uygulamalarda genital bölgeye zarar verilmemesi, hijyen ve estetiğin göz ardı edilmemesi amaçlanmalıdır.

 

Bikini Bölgesi Beyazlatma Yöntemleri

 

Bikini bölgesi beyazlatma bitkisel kürler kullanılarak yapılabildiği gibi, lazerle de yapılabilmektedir. Genital bölgelerin farklı sebeplere bağlı olarak renk değiştirmesi ve koyulaşması estetik açısından önemli kayıplara yol açmaktadır. Bu tür durumlarla karşı karşıya kalan bireyler, profesyonel destek alarak bikini bölgelerinin kısa süre içerisinde beyazlatılmasını sağlayabilmektedir. Lazer hem iç hem de dış dudaklara uygulanabilir bir yöntem olması sebebiyle, beklentileri en üst düzeyde karşılayabilmektedir.

 

Günümüzde bikini bölgesi beyazlatma ile ilgili hizmet veren kliniklerde renk açıcı tedaviler, genital bölgelerin beyazlatılması, genital renk açma, renk ağartma uygulamalarında mükemmel sonuçlar elde edilebilmektedir. Labial whitening ve vulvar whitening olarak da adlandırılan bu uygulamalar, genital bölgelerin sıkılaştırılması amacıyla da yapılabilmektedir.

 

Lazerle Bikini Bölgesi Nasıl Beyazlatılır?

 

Lazerle bikini bölgesi nasıl beyazlatılır ? Bikini bölgesi beyazlatma bireysel uygulamalarla da yapılabilmekle birlikte, profesyonellerden destek alınmak suretiyle çok daha iyi sonuçların elde edilmesi sağlanabilmektedir. Lazer ile bikini bölgesi beyazlatma uygulaması yaklaşık 15-20 dakikalık seanslar halinde yapılmakta, işlem öncesi bikini bölgesine ağrıyı önlemek amacıyla anestezi etkisine sahip krem sürülmektedir. Uygulama sayesinde cildin dermis tabakasında bulunan ve cildin kararmasına yol açan melanin pigmenti üreten melanosit hücreleri etkisiz hale getirilmektedir.

 

Lazer uygulamaları genellikle tek seansta sonuç alınabilen ağrısız bir yöntemdir. Ancak gerekli görülmesi halinde birden fazla seansla etkinin genişletilmesi mümkündür. Beyazlatma işlemi sonrası bireyler günlük rutinlerine dönerek yaşamını kaldığı yerden sürdürmeye devam edebilir. Lazerle bikini bölgesi beyazlatma uygulaması sonrası tedavi, hekim tarafından reçete edilen kremlerin kullanılmasından ibarettir.

 

Uygulamanın yapıldığı bölgede kısa süreli ödem oluşmakla birlikte, birkaç gün içerisinde normal görünümüne kavuşmaktadır. İlk günlerde hafif kızarıklıklar, geçici kararmalar görülmesi olağandır. Bazı durumlarda su toplanması oluşsa bile, birkaç gün içerisinde cilt soyulması yaşanmakta, dökülen deri altından taptaze, canlı parlak ve çok daha açık renkli bir cilt çıkmaktadır. Yenilenen deri sayesinde genital bölgelerdeki cilt yapısı dolgun, parlak ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmaktadır. Lazer uygulamasının cilde 3-4 milimetre kadar nüfuz etmesinden dolayı herhangi bir zarar vermesi söz konusu değildir. Tecrübeli hekimler tarafından doğru bir şekilde uygulanan lazer, herhangi bir risk faktörü barındırmaz.

 

Bikini bölgesi beyazlatma, vajina bölgesinde meydana gelen kararmaların giderilmesi amacıyla yapılan vücut bakımı uygulamalarından biridir.
Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.