+905306269889
Çukurambar mah Öğretmenler cad. 5/6 Çankaya Ankara

Bikini Bölgesi Beyazlatma Fiyatları

bikini bölgesi beyazlatma fiyatları

 

Bikini bölgesi beyazlatma fiyatları ne tür bir uygulama yapılacağına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca bikini bölgesi beyazlatma konusunda uygulamanın yapılacağı kliniğin fiyat politikası belirleyici olmaktadır. Uygulama yapılacak alanın boyutları ve uygulamanın kaç seans süreceği de fiyatı belirleyen bir diğer faktördür. Lazerle bikini bölgesi beyazlatma işlemlerinin yanı sıra farklı talepler de yerine getirilebilmektedir. Beyazlatma dışında ekstra bir talep olması halinde o nispette fiyat artışı olmaktadır. Bikini bölgesinde oluşan kararmalar birçok sebebe bağlı olarak ortaya çıkan ve bireylerin estetik görünümünü olumsuz etkileyen oluşumlardır.

 

Beyazlatma uygulamalarının genital bölgede yapılacak olması sebebiyle hijyen oldukça önemlidir. Bu sebeple hijyen konusunda duyarlı ve estetik kazanımların yüksek olacağı kliniklerin tercih edilmesi gereklidir. Özellikle lazer uygulamalarının talepleri en üst düzeyde karşılar nitelikte olması, bireyleri bu tür uygulamalara yönlendirmektedir. Lazer uygulamaları bikini bölgesi beyazlatma dışında,

 

 • Vajina daraltma ve yenileme
 • Genital bölgelerdeki siğillerin tedavisi
 • Genital bölgelerin sıkılaştırılması
 • İdrar kaçırma tedavileri
 • Vajina kuruluğunun giderilmesi mümkün olmaktadır.
 •  

Bikini Bölgesini Karartan Sebepler

 

Bikini bölgesi birçok farklı sebebe dayalı olarak kararmakta veya renk değişikliğine uğramaktadır. Bunun en önemli sebeplerinden biri güneş ışığının etkisiyle cilt altında bulunan renk pigmentlerinin aktive olmasıyla melanosit hücrelerinin harekete geçmesidir. Bu tür oluşumların meydana gelmesini bireyin üzerinde koruyucu giysi olması bir miktar engellese bile, ultraviyole ışınlar, her şekilde cilde nüfuz edebilmektedir.

 

Bikini bölgesinin kararmasına sebep olan diğer faktörler arasında, genital bölgelere sürülen bazı kimyasal içerikli kremler, genital bölgeye yapılan epilasyonlar, doğum kontrol hapları, genital bölgelere yapılan cerrahi müdahaleler, bazı hormon ilaçları yer almaktadır. Bikini bölgesinin beyazlatılması amacıyla uygulanan yöntemler arasında cilt soyucu işlemler, asit uygulamaları, kimyasal peeling teknikleri de mevcuttur. Ancak hem beklentilerin karşılanması hem de genel vücut sağlığına uygunluğu sebebiyle lazer uygulamaları bu konuda oldukça revaçtadır. Uygulama türünün ne olması gerektiği muayene sonrası hekim tarafından verilen kararla ve müşterinin onayıyla belirlenmekte olup, uygulama oldukça kısa ve ağrısız acısız bir şekilde yapılmaktadır.

 

Bikini bölgesi beyazlatma fiyatları ne tür bir uygulama yapılacağına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca bikini bölgesi beyazlatma konusunda uygulamanın yapılacağı kliniğin fiyat politikası belirleyici olmaktadır.

 

Lazer İle Bikini Bölgesi Beyazlatma Nasıl Yapılır?

 

Lazer ile bikini bölgesi beyazlatma nasıl yapılır ? Bikini bölgesi beyazlatma fiyatları uygulanan tekniğe göre belirlenmekle birlikte, lazer fiyatlarının uygunluğu bireyleri bu tekniğe yönlendirmektedir. Yaklaşık 20 dakika süren seanslarla sorunun tek seferde hallediliyor olması, müşteri açısından da oldukça caziptir. Ancak bazı durumlarda tedavinin birkaç seansta yapılması da gerekebilmektedir. Bikini bölgesinde kararma olan 18 yaşını doldurmuş ve hamile olmayan her birey lazer ile beyazlatma uygulamasından yararlanabilmektedir.

 

Lazerle beyazlatma işlemi öncesi kararmanın oluştuğu bölgeler incelenerek lazerin etki derecesi ayarlanmakta, cildin altına 4-5 mm nüfuz etmesi sağlanarak kararmaya sebep olan renk hücreleri çökertilmektedir. Genel sağlık anlamında herhangi bir risk barındırmayan lazer uygulaması, acıya aşırı hassasiyeti olan bireylerde lokal anestezi etkisine sahip krem sürülerek yapılmaktadır.

 

Lazer uygulaması sonrası herhangi bir cinsel perhiz önerilmez, ancak su toplanması, kızarıklık gibi olağan belirtiler mevcutsa cinsel ilişkiye birkaç gün ara vermek gereklidir. İşlem sonrası normal yaşama geri dönebilen bireylere güneş altında kalınmaması ve solaryum türü etkinliklerde bulunmaması önerilir. Uygulama sonrası hekim tarafından reçete edilen kremler tedavi süresince rahatlama sağlamaktadır.

 

 

MUTLAKA OKUMALISIN! Bikini Bölgesi Neden Kararır

 

Hızlı İletişim ve Randevu
  
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim?
  Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?
  Vajinismus tedavisi, Kızlık zarı dikimi, Vajina estetği, genital siğil tedavisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm jinekolojik sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Vajinismus Tedavisi
  • Vajinismus günümüzde yeni yeni bilinmeye başlayan bir hastalıktır. Daha önceleri çoğu hekimler klasik tedavi biçimleri olan psikolojik, ilaç destekli tedavi metotlarını uyguluyor idi. Kliniğimizde ise tamtersi şekilde, önce hastamızı dinliyor, ona özel bir tedavi planı çıkarıyor, klasik parmak egzersizi gibi, etkisi olmayan tedavilerden uzak durarak, tamamen kişiye özel tedavi planı ile, sizi bambaşka bir hayata bazen saatler içinde, bazen 1 günde bazende 3 günde tedavinizi kesin olarak tamamlayıp, sizi evinize mutlu şekilde yolcu ediyoruz.

  • Genital Bölge Estetiği (Genital Gençleştirme)
  • Bir çok hasta genital bölge estetiğinde basit isteklerle kliniklere başvurmaktadır. Başvuru yapan hastalarımızın, aslında gördükleri problemleri gidermekle kalmıyor, aynı zamanda genital bölge estetiğine giren tüm konularda tam destek sağlıyoruz. Yaptığımız ameliyatlar, tedaviler ve kozmetik tüm işlemlerde hastanın alabileceğini en iyi sonucu sunuyoruz.

  • Kızlık Zarı Dikimi
  • Kızlık zarı dikiminde her hastanın kafasında 3 soru vardır. Bunlardan birisi kanayacak mı? Biz evet kanayacak diyoruz ve uygulamalarımızı ona göre yapıyoruz. İkinci olarak ise, hijyenik olacak mı? hastalık vs kaparmıyım, ağrı acı olur mu? Hepsine de hayır diyoruz. Tüm hijyen kurallarına dikkat ettiğimiz gibi, en kaliteli malzemeleri kullanıp, anestezi yardımıyla, hiç bir ağrı acı hissetmeden, dakikalar içinde eve gidebilirsiniz. Üçüncü ve en önemlisi ise, gizli olacak mı sorusudur. Merak etmeyin bilgileriniz asla ve asla 3. bir kişiyle paylaşılmaz

  • Jinekolojik Hastalıklar
  • HPV, Genital Siğil, Rahim Ağzı yaraları, ultrason tüp bebek ve daha bir çok hastalıkların ve uygulamaların hastalarımızın kısa sürede en iyi şekilde tedavi olması için, ekibimizle her zaman yanınızdayız.