Telefon:

0312 235 33 11

Mobil:

0 530 626 98 89

Adres:

Mithatpaşa Cad. 51/2 Çankaya/ANKARA

Özellikle genç kızlar için önemli olması nedeniyle kızlık zarı dikimi Ankara da yapılan operasyonlar ile istenilen şekilde sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Farklı nedenlerden dolayı kızlık zarının yırtılması özellikle evlilik sırasında problem yaşanmasına neden olabilir. Ankara’da kızlık zarı dikimi için profesyonel hizmet almak isteyenler yapacakları görüşmeler doğrultusunda istedikleri gibi bu sorunun çözülmesini sağlayabilirler.

Geçici veya kalıcı olarak yapılacak olan kızlık zarı tamiri özellikle istenildiği gibi ilk ilişki sırasında kızlık zarının yırtılmasını sağlamaktadır. Uzman doktor tarafından yapılacak olan operasyon özellikle istenildiği gibi geçici ya da kalıcı şekilde uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından kızlık zarının yırtılmış olması durumunda operasyon yapılarak dikilmesi sağlanabilir.

Kızlık Zarı Dikimi Operasyonu

Evlilik öncesinde özellikle problem yaşayan bayanlar için tercih edilecek olan kızlık zarı dikimi oluşacak problemin çözülmesine yardımcı olmaktadır. Hijyenik koşullarda gerçekleştirilecek olan operasyon herhangi bir sorun yaşanmadan işlem tamamlanmaktadır. Gerekli kontrollerin sağlanması ile özellikle kişilerin taleplerine göre geçici ya da kalıcı şekilde kızlık zarı tamiri yapılabilir.

Genel anestezi uygulanarak yapılacak olan operasyon sonrasında istenildiği gibi evlilik sonrasında ilk gece ilişkiye girildiğinde kan gelmesi sağlanmaktadır. Toplumsal ön yargılar nedeniyle özellikle kızlık zarının yırtılması bayanların problem yaşamasına neden olmaktadır. Oluşacak problemleri engellemek isteyenler özellikle kızlık zarı dikimi Ankara hizmetleri sayesinde yapacakları talepler doğrultusunda hizmet olarak kızlık zarının dikilmesiyle ilk gece kan gelmesiyle sorunun çözülmesini sağlayabilirler.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Kısa süreli şekilde gerçekleştirilecek geçici kızlık zarı dikimi özellikle iki hafta gibi bir süre içerisinde gerçekleştirilecek olan ilişki sayesinde zarın yeniden yaratılmasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır. Ankara’da hizmet almak isteyenler yapacakları talepler doğrultusunda kızlık zarı dikimi Ankara hizmeti ile tamamen hijyenik koşullarda gerçekleştirilecek olan operasyon sayesinde herhangi bir problem yaşamadan istedikleri sonucu elde edebilirler.

Günümüzde hala devam etmekte olan problemler arasında özellikle kızlık zarının yırtılması bayanlar için sorun teşkil etmektedir. Kısa süre sonra evlenecek olanlar özellikle ilk gece yaşanacak olan ilişki sırasında kızlık zarının yırtılmasını sağlamak için kızlık zarı tamiri ile yeniden dikilmesini sağlayabilirler.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Uzun süre kalıcı olması nedeniyle tercih edilmekte olan kalıcı kızlık zarı dikimi evlilik öncesinde önlem almak isteyen bayanlar için tercih edilebilecek operasyon seçenekleri arasında yer almaktadır. Özellikle toplum tarafından dışlanmak veya farklı problemler yaşamak istemeyenler için kızlık zarı tamiri oluşabilecek sorunların önlenmesi açısından önemlidir.

Alanında uzman olan ekip ile yapılacak olan çalışmalar sayesinde kızlık zarı dikimi Ankara hizmetleri özellikle problem yaşamak istemeyenlerin kalıcı ya da geçici şekilde yaptıracakları operasyon sonrasında istedikleri etkiyi elde etmesini sağlamaktadır. Operasyon sonrasında yaşanacak olan ilk ilişki esnasında kızlık zarı yeniden yırtılarak kan gelmesi sağlanmaktadır.

Ankara Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kalıcı veya geçici olarak yapılacak olan kızlık zarı dikimi için belirlenmiş olan fiyat seçenekleri değişmektedir. İstenildiği gibi farklı sürelere göre etki sağlayacak olan operasyon için belirlenmiş olan fiyat seçenekleri konusunda bilgi almak isteyenler yapacakları görüşmeler doğrultusunda ayrıntılı bilgi elde edebilirler. Uzman doktor tarafından yapılacak olan operasyon ile kızlık zarı tamiri özellikle problemi yaşayan kişilerde yeniden zarın dikilmesini sağlamaktadır.

Genel anestezi altında gerçekleştirilecek olan operasyon kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Operasyon sonrasında kişiler normal hayatlarına devam edebilirler. Ameliyat ortamında gerçekleştirilecek kızlık zarı dikimi Ankara hizmetleri özellikle kalıcı ya da geçici olarak hizmet isteyenler için en uygun seçenekler üzerinden çalışma yapılmaktadır.


WhatsApp Bilgi Hattı